Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nőtt meg a ciklusom?

Miért nőtt meg a ciklusom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Régen mindig 28 napra jött meg. most az ultolsó pár hónapban meg 32,31,32,40,37 napra jött meg? mitől van ez. a hosszú kapcsolatom óta csak egyszer szexeltem, akkor jött meg 40 napra. tesztet is csináltam 4 szer negatív lett. ez normális, hogy 35 meg 40 napra jön meg?
2010. aug. 15. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is az a furcsa, hogy 28 naponként jön.(de mnid1), másodszor sok esetben lehet ez lelki eredetű probléma. Pl. ha nagyon vágysz egy kisbabára lehet hogy sex után sokáig nem fog megjönni, hogy elhitesd saját magaddal hogy erhes vagy. de lehet hogy most stresszes az életed, rossz a közérzeted. De az is lehet hogy a sex annyira eltelített hogy a sdzervezeted egy ideig nem kívánt másikat, és ezt azzal fejezte ki hogy novelte a peteérési időt.( mert ugye ő azt hiszi hogy a fogantatásra játszol nem az élvezetre). Eddig ennyi. De ha továbbra is mondjuk egy fél évig egyszer sem jön 28 napon belül, akkor viszont keress fel egy nőgyógyászt, hátha összeszedtél valami vírust a sexpartneredtől. Ha a doki sem talál semmit menj el psichologushoz, mert lehet hogy lelki eredeű, ő talán segít.
2010. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elég stresszes vagyok, a szakításom óta. Többet is bulizom meg iszom. Folyton aggódok, lehangolt vagyok, idegeskedek. Lehet akkor ez. Babát nem szeretnék egyelőre.de mi baj a 28 napos ciklussal?
2010. aug. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!