Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt vannak...

Menstruáció előtt vannak tüneteid, amiből tudod, hogy nemsoká megjön a havi vérzésed? Ha igen kb hány nappal előtte?

Figyelt kérdés
pl. gondolok pattanásokra, hasgörcs, derékfájás stb...
2010. aug. 15. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csúnyább leszek. A hajam zsírosabb, az arcom öregebb, pattanásosabb. A hasamban jóslófájások kezdődnek, van amikor már 10 nappal előtte. De van olyan is, hogy csak előző nap kezd el fájogatni. Közvetlenül előtte 1-2 nappal elkezdem nagyon sötéten látni a dolgokat, állandóan szakítani akarok a barátommal, pl. merthogy úgyse fog sikerülni, úgyis megöregszem és elhagy, satöbbi, szegény meg nem érti mi bajom van, mikor nem csinált semmit. Párszor már felajánlottam neki ilyen állapotomban, hogy szakítsunk:) De már én is rájöttem, hogy olyankor annyira sötéten látom a világot, hogy olyankor nem szabad ilyen lényeges kérdésekben döntenem, mint pl. párkapcsolat, mert úgyse tudok olyankor optimista lenni.
2010. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat. Akkor szerencsére nekem eléggé "enyhe"tüneteim vannak xD Menzi előtt pár nappal valamikor pattanások jönnek ki az arcomon, de olyan is előfordul, hogy nincs patti vagy nagyon kevés, de vérzés előtt közvetlen 1 nappal nagyon fáj a derekam, ami még 2 napig tart.
2010. aug. 16. 06:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Most jött meg. Nekem 2 napja szörnyű hasfájásom volt, hirtelen pattis lettem:S és ma megjott:D

13/L

2010. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!