Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Tinédzser kori...

S. O. S. Tinédzser kori panaszok vagy idegi zavarok?

Figyelt kérdés

Jövő héten leszek 17 és sokat változik mostanában a testem, pl. most először éreztem fájdalmat a mellemben a menstruáció előtti szakaszban, ami a ciklusom első napján enyhült. Nehezemre esik a koncentráció, hirtelen hangulatváltozásaim vannak de ez gondolom normális, nemcsak ebbena korban d emég később is előfordulhat. Ami zavar az az hogy már egy jó ideje folyamatosan rossz közérzetem van és tegnap este rosszul lettem. Már félelomban voltama mikor éerztem hogy valami nem stimmel, és ahogy felálltam rögtön jöttek a tünetek amik akkor szoktak jelentkezni amikor leesik a vérnyomásom, ami már megesett korábban többször is, kétszer annyira hogy el is ájultam. Erős szédülés, elsötétedő látás, sípoló fül, a koponyám hátuljában összpontosult fájdalom. A baj csak az, hogy ezekhez még heves izmrángás társult, amire eddig még nem volt példa. Pár másodpercenként jött és 2-3 mptől 7-8 mpig tartott.

Valaki tapasztalt/hallott már hasonlót? Lehet ez idegi alapú? Kiváltó ok bőven lenne, ugyanis az utóbbi egy évben gyökerestől megváltozott az egész életem és elég sok volt a stressz, és mikor végre úgy volt hogy kikerülök a nyomás alól csak még rosszabb lett...folyamatosan tanulok mert múlt évben 2 iskolát csináltam egyszerre (hosszú sztori) és most kell vizsgákat tennem jövő héten és még mindig van olyan anyag amit nem tudtam megszerezni, olyanok hagytak cserben akikről soha nem hittem volna, pedig nem vagyok egy naív típus.


2010. aug. 15. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy pszichés eredetűek a panaszaid, de szerintem érdemes orvosi segítséget kérned. Részben, mert ki kel zárni más lehetőséget, részben meg leginkább pszichiáter segíthet.
2010. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de az elsötétülő látás, szédülés az alacsony vércukorszint végett lehet.(nekem is volt régebben). Én ilyenkor egy kis cukros vizet iszom és ettől általában jobb szokott lenni.(KITARTÁS!) ;)
2010. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen azt tudom, de hiába ittam az izomrángások attól még ugyanúgy folytatódtak :S
2010. aug. 16. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!