Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most akkor hogy is van?...

Ez most akkor hogy is van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval olvastam már azt, hogy attól fog lógni később a mellem ha fiatalon hordok melltartót de azt is mondják hogy attól ha nem hordok. Most akkor melyik?? Én hordok mert már szükséges de próbálom nem mindig fölvenni..mondjuk itthon néha leveszem. De nem akarom hogy lógjon :S Szal nemtom. Ti mit mondtok??

L/14


2010. aug. 14. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyok vannak...90/D.. de itthonra soha nem hordok melltartót...meg is bolondulnék tőle... és nem lógnak... lehet, hogy 20 év múlva fognak, de akkor majd felvarratom ...vagy csak simán átdobom a vállam fölött őket... :D 25/nő
2010. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 15 vok 12 éves korom óta hordok itthon is emellet sportolok és szépek a melleim
2010. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő dolog, inkább öröklött.

Mivel a mell, alapjában véve zsír és nyirokcsomók, nem igazán függ a melltartótól. Ha sokat edz valaki, akkor ugye, mivel a szervezet el kezdi égetni a zsírt és növelni az izomzatot, akkor kisebb lehet a mell, de ez a lógó mellnél nem annyira igaz.Nézd meg Rubint Rékát, neki is eltűnt a melle és szilikon kellett, hogy egyáltalán legyen valami.Te még fiatal vagy. Én ennyi idős koromban nem nagyon hordtam melltartót, de most hogy már 10 éve hordok, nem vettem észre, hogy lógnának, vagy bármi különbség lenne.

2010. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 éves lány amúgy te mit sportolsz?
2010. aug. 14. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
úszó vagyok
2010. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!