Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mit jelent? Mitől lehet?

Ez mit jelent? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az 5.napon(ma)megerősödött a menzeszem.Úgy volt már,hogy gyengébb,alig volt már meg,erre ma reggel hirtelen erős lett,olyan,mint az 1.napon.
2010. aug. 14. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez természetes! Nekem is szokott ilyen lenni, egyrészt az, hogy sokáig tart (8 nap), másrészt meg már az 5. nap környékén azt hinném, hogy elmúlik, aztán hirtelen ráerősödik megint és akkor eltart 8 napig összesen. Nekem ha van valami stressz hatás akár, izgulok, vizsga stb. vagy itthon vita, veszekedés, amitől érzelmileg felizgatom magam, akkor az is hatással van rá! Vagy ha tornázok és nem ilyen "nyugdíjas" stílusban nyomom, akkor attól is meg szokott erősödni... :D

21/L

2010. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nekem nem természetes. nem tudom mióta menstruálsz. ha az elején jársz mégakk még lehet h ilyen ,de nekem sose volt olyan h közben megerösödött vna. 1-2 nap erös aztán egyre gyengébb
2010. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hány napig van meg úgy általában?

lehet hormonális probléma, és ez nem természetes. nekem anno szintén ez volt, és a doki mondta, hogy max.5napig természetes ha meg van. Elsőnek:doki mondta, hogy ha 1 hétig el tart ott már baj van.

nekem is volt így, hogy azt hittem vége, aztán szépen erősödött, és 1 hónapig véreztem. sokak a fogamzásgátló ellen vannak, és vmi más módon szeretnék beállítani, hogy rendszeres legyen, de nekem csak ez segített.

2010. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
általában 5-6 nap,mindig normális de most valahogy más :O
2010. aug. 14. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Áhh egy hónapig nem tart, a max. volt eddig a 8 nap! Nekem a dokim azt mondta, hogy ha 8 napnál tovább tart, akkor kell menni hozzá... Látod, minden doki mást mond. De inkább akkor ha ez megnyugtat, akkor menj el dokihoz, inkább feleslegesen, mint hogy vmi baj legyen! Első voltam.
2010. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek! :)
2010. aug. 14. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!