Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól hullik a...

A fogamzásgátlótól hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Lindynette20 fogamzásgátló tablettát szedek, nem rég kezdtem el a második dobozzal, azaz már 3 hónapja szedem. 2 és fél hónapig kb semmi bajom nem volt, de kb 3 hete elkezdett a szokásosnál jobban hullni a hajam. És azóta is egyre jobban hullik lassan már kisebb tincsekben. Mindig is hosszú, dús hajam volt. Nem tudom mit csináljak, nem bírom nézni, hogy kiullik, állandóan stresszelek. Már fésülködni és hajat mosni is utálok, hiszen ilyenkor látom igazán, hogy milyen sok kihullik. Ez a fogamzásgátlótól lehet? Nem értem, hiszen 2 és fél hónapig minden rendben volt. Úgyanúgy szedem, mindig ugyanabban az időpontban. Vagy akkor inkább valami más bajom lehet? A nőgyógyászomhoz menjek, vagy a háziorvoshoz?:S Vagy mindkettőhöz.

Vagy talán fogorvoshoz is mert néha a fogam is fáj és azt olvastam attól is hullhat a hajam...

Annyira stresszelek már, hogy mi a bajom...

Nem festem a hajam. És nem cseréltem sampont sem, évek óta azt használom.


2010. aug. 13. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is hullott tőle!
2010. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló vitaminokat von el a szervezetből,tehát okozhatja a hajhullást.De azt mondod,néha már tincsekben hullik.És a fogadra is panaszkodtál.Gyulladástól hullhat "foltokban",tincsekben a haj.Tápanyaghiányban egyenletesen hullik.
2010. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval fogorvoshoz menj legelőször,aztán ha nem talál semmit belgyógyászhoz.És persze a fog.gátló abbahagyásán is eltűnődhetnél,bármennyire is a legbiztosabb megoldás.
2010. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
VÉgülis nem tincsekben hullik, hanem egyenletesen, csak néha már szinte egy tincsnyi egyszerre. A fogorvost kb 2 hónapja tudtam le (megcsinálta az összes fogam amit kellett) de néha mégis fáj az egyik. Elmegyek először a nőgyógyászhoz inkább mert a fogorvos az...oda nem szeretnék menni.
2010. aug. 13. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatóját nézd meg. Ha okozhat hajhullást, vszínűleg feltüntetik. Próbálj meg másik tablettát, vagy keress más védekezési módszert.
2010. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!