Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől hullik és zsírosodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hullik és zsírosodik ennyire a hajam, hogy lassan minden nap moshatnék hajat? Lehet, hogy a fogamzásgátlótól, amit szedek?

Figyelt kérdés
(Femoden)Mindent végig jártam vizsgálatokat. nem találtak gócot, Samponban alpecin koffein sampont használok! Mit tehetnék még?
2007. dec. 6. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jagzából nem tudom mióta szeded a gyógyszert de ha nemrég óta akkor attól is lehet. Ha régebbóta, akkor viszont kizártnak tartom.

A hajhullást, zsírosodást az is kiválthatja, ha van rossz fogad, gyulladás a szervezetedben, gyakran idegeskedsz...szóval pszichés oka is lehet.

2007. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen korban vagy? Mert a kamaszkorra jellemző, hogy változik a bőr és a haj. Nekem is addig száraz volt, de akkor nagyon zsíros lett a hajam.

A napi hajmosás nem segít, csak ront a helyzeten. Keress egy jó fodrádszt, ő adhat tanácsot, de kerüld a balzsamot. CSak spré állagú folyékony nem kimosós balzsamot használj, az segíthet.

2007. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hormonoktól zsírosodhat jobban.

Próbálj meg ne naponta hajat mosni, mert minél többször mosod, annál jobban zsírosodik. Tudom, a zsíros haj nem szép látvány, de ha a hajak tövébe citromos vizet spiccelsz, és így megszárítod a hajadat, nem elsz zsíros, fényleni sem fog, de nem is fog több faggyú teremlődni.

2007. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullást gyulladás is okozhatja valahol a szevezetben, ki lehet vizsgálni. Nekem fodrász mondta, hogy inkább normál hajra való sampont használjak, az a legsemlegesebb, a többi csak felborítja az egyensúlyt. Nem árt a samponfajtákat néha váltogatni is.
2007. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Baba sampont tett a legjobbat.Mindegy melyik fajta.Annyira helrerakta a zsíros hajamot,h elég csak 6-7 naponta hajat mosnom.A gyakori mosás nem megoldás.Úgy elvékonyítja a hajszálat,h nagyon.
2007. dec. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyógyszertárban kapható bebé termékeket ajánlanám, mert teljesen semleges, és természetes anyagból áll, de nekem az ökonetes is nagyon bejött.Egy jó bőrgyógyász sokat tud segíteni.
2007. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az alpecin koffein sampon a férfias tipusu hajhullásra való. Semmiképp ne használd, ellentétben a revaliddal és társaival.
2010. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!