Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott ciklus, mit...

Megváltozott ciklus, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egészen két hónappal ezelőttig teljesen normális volt a cikulusom, mármint olyan, amilyen szokott lenni. Soha nem volt rendszeres, általában másfél-kéthavonta megjött és tartott 8-10 napig. Most viszont havonta kétszer, ugyanígy 8-10 napra szerencsém van hozzá, viszont így nyáron ez kezd nagyon zavarni. Nőgyógyásznál már voltam, az eredményeket várom, viszont kíváncsi vagyok utalhat-e valamilyen betegségre, hogy egyáltalán tehetek-e ellene valamit, vagy fogadjam el, így jártam.


Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Fordult már elő veletek ilyen?


2010. aug. 12. 22:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem írni, 21 éves vagyok.
2010. aug. 12. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez semmiképpen nem normális. Hormonzavar, gyulladás, ciszta, PCO - bármi előfordulhat, csak az orvos tud biztosat mondani. De azt biztos, hogy nem normális, és kezelni kell.


Igazából az is már régen kezelés igényelt volna, hogy ritkán jött meg és hossszú időre. A normális menzesz közel 28 naponként jön meg, és 3-6 napig tart.

2010. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, rendszeresen járok szűrésre, az orvos is furcsállta de régebben nem talált semmit, azt modnta, hogy fogadjam el, nekem ilyen.


Viszont a mostani helyzet zavaró és szokatlan is, úgyhogy még várom az eredményeket.

2010. aug. 15. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!