Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy van valami...

Ez normális? Vagy van valami bajom?

Figyelt kérdés
Hétfőn megjött a mensim, egész délután kevés barna "vérzésem" volt, mondhatjuk úgy, hogy "maszatolás". Kedden és szerdán elég erős vérzésem volt. Ma viszont csak délelőtt véreztem egy picit, mostanra meg ismét barnázok. Nem tartott túl rövid ideig a menstruációm? Picit aggódom.
2010. aug. 12. 13:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Most tényleg ennyire nehezet kérdeztem és senki nem tudja a választ? :) Légyszi segítsen valaki!
2010. aug. 12. 14:00
 2/5 anonim ***** válasza:
az eddigi menzeszek meddig tartottak? Ha ez az első, akkor még nem tudhatod h neked mennyi idő...de volt olyan barátnőm, akinek ugyanígy 2, max.3napig tartott!
2010. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az első, már 20 éves vagyok.


4 éve annyira sok volt, hogy rendszeresen átáztam az iskolában 1-2 óra alatt és általában 5-6 napig tartott a menstruációm. Most viszont olyan kevésnek tűnik, bár 2 napig erős volt. Amúgy semmilyen problémám nincs, csak kíváncsi vagyok gond-e, hogy csak pár napig tart ? :)

2010. aug. 12. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót kezdtél el szedni akkor az is befolyásolhatja. Nem tudom, szeritnem nincs miért aggódni, de én azért megkérdeznék egy nőgyógyászt is. Azt hiszem, hogy a ciszta okozhat problémákat...de még1x írom, szerintem nincs semmi bajod!:)
2010. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek bogyót, gumit használunk :)


De köszönöm a válaszodat!

2010. aug. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!