Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három hete fáj a mellem!...

Zshanetta kérdése:

Három hete fáj a mellem! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót és ugye nekem mindig menszesz elött fájt és utána elmulik de most elkezdtem szedni és nem múlt el három hete. Nagyon fáj és teljesen meg van duzzadva. Normális ez vagy esetleg mástól lehet??
2010. aug. 11. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normális mivel most kezdted el a fogamzásgátlót szedni,Ilyenkor van egy hormonális változás ,de lehet enyhe gyulladás ,próbáld borogatni ,de nem játék Orvosnak megkell mutatni ! üdv Zsóka
2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel borrgassam? Hideggel vagy meleggel?
2010. aug. 11. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért válaszolok ideMÁS IS JÁRHAT ÍGY ,kiengeded a hideg vizet és hagyod félóráig állni,és abban mártod és kicsavarod a ruhát és azt rakod a melledre ,mert ha gyúladás van akkor reggelre felszívódik ,mert gyúladásra nem meleget kell tenni !de nem ez a végleges megoldás ,hanem fel kell keresni az orvosodat !üdv Zsóka
2010. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!