Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell neki? Szerint...

Szerintetek kell neki? Szerintem nagyon nem.

Figyelt kérdés

A barátnőm mondja, hogy majd mennek kirándulni, és ott is alszanak. Látom, hogy a kanapéján ki vanrakva a ruhája, minden cucc, és ezeknek a tetején egy kicsi melltartó. Kérdezem: Ez a tied? Aszongya, az enyém, igen.

10 éves, kb. 146 cm. és 45 kg. Vannak nagyon pici mellei, kb akkora mint a tenyerem negyede.

Szerintem rohadtul felesleges neki a melltartó, nekem is ilyen a testalkatom, nekem meg még az eszembe se jutott a melltartó, még a cicifix se.

Szerintem felesleges neki a melltartó, mi az ég tartanivaló van rajta???


2010. aug. 11. 16:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudom, de neki nincs is semmi tartani valója!!!!!!!
2010. aug. 12. 09:41
 12/18 anonim ***** válasza:
Igazából miért zavar ez téged, hogy ő melltartót hord?
2010. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Jaj, a barátnőm is ezzel jött...

Nem zavar, csak ugyan mi az istennek neki????

2010. aug. 12. 14:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Rivalizálsz vele.. :) Persze nem tudatosan..)
2010. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
jha, akkor tudatalattin, mi? XD XD XD LoL
2010. aug. 13. 20:26
 16/18 anonim ***** válasza:
Szokás barátnők között... és nem szokás még magunknak sem beismerni:)
2010. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Diley97 válasza:
őszintén. én nem bántani akarlak. én is átestemrajta, csak én abban a helyzetben voltam, mint a barátnőd, most a tiédben. az piszkálja a csőröd, hogy neked nincs melltartód, és mivel neked sem nagyobb cicid mint az övé, ezért maradjon azon szinten,mint te. ezt sokan önzőségnek tartják, de igazad van. Ülj le vele beszélgetni. Mondd el neki, hogy bánt, hogy ennyire feljebbvalónak tartja magát nálad. Nem kell neki melltartó. Én 11 éves koromban kezdtem el hordani de akkor én már 75A-s voltam. Egy évvel később már B-s vagyok szóval nem kell azon izgulni. Fogadok, hogy 4-5 hónap és 'formásak' lesztek. Én ezt tapasztaltam. lehet nincs igazam, de ha úgy gondolod, fogadd meg a tanácsom és beszélj vele erről. de semmiképp se fújjold. nem kell neki, de hordhatja. A fülbevaló sem kötelező, de mégis díszíti a lányt/nőt. Érted mire gondolok? (az is lehet, hogy tetszik neki egy fiú és meg akarja neki mutatni az új (picike) cicijét. : D )
2010. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
oxi
2010. aug. 24. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!