Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell neki? Szerint...

Szerintetek kell neki? Szerintem nagyon nem.

Figyelt kérdés

A barátnőm mondja, hogy majd mennek kirándulni, és ott is alszanak. Látom, hogy a kanapéján ki vanrakva a ruhája, minden cucc, és ezeknek a tetején egy kicsi melltartó. Kérdezem: Ez a tied? Aszongya, az enyém, igen.

10 éves, kb. 146 cm. és 45 kg. Vannak nagyon pici mellei, kb akkora mint a tenyerem negyede.

Szerintem rohadtul felesleges neki a melltartó, nekem is ilyen a testalkatom, nekem meg még az eszembe se jutott a melltartó, még a cicifix se.

Szerintem felesleges neki a melltartó, mi az ég tartanivaló van rajta???


2010. aug. 11. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Még jó hogy felesleges. Szerintem most ért abba a korba hogy erről hallott és látja az anyukáján, és ugye a szülők a példa.

Csak azt nem értem, hogy az anyja miért vette meg neki?! Majd kinő belőle, aztán hordja majd ha szüksége lesz rá.

2010. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de kérdeztem tőle azt mondja h csak úgy vette neki az anyja
2010. aug. 11. 16:07
 3/18 A kérdező kommentje:
és azt is mondja, hogy már hordta!!!!!! nem is 1szer
2010. aug. 11. 16:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Én sem értem a tiniknek minek melltartó, amíg nem nagy és nem lóg. De most ez a divat, dehát had szokják. Én már 40 vagyok, de nem tudtam megszokni, annyira utálom.
2010. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Miért ne hordaná, ha kényelmes neki? Ne legyetek ennyire prűdek!

Hordhatna persze topot is. A mellbimbója erősen látszik már egy fiatal lánynak is, ha mondjuk fázik. Ez kellemetlen lehet neki, főleg ha a fiúk is megbámulják.

Me egyébként is szeretne már nőcis lenni.. nem látok ebben semmi rosszat.

30/L

2010. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges egy olyan lánynak melltartó, akinek még nincs akkora cicije, hogy tartani kéne.
2010. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 11. 20:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez csak divat, de 10 évesen felesleges, sőt nevetséges. Az én fiatalkoromban még nem volt ilyen elterjedt a melltartó, 30 évesen volt rajtam először..
2010. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

:o

Aszta

kösz a válaszokat

2010. aug. 11. 20:27
 10/18 anonim válasza:
10 évesnek felesleges tényleg, de ha már rendes méretű melle van egy lánynak, (A kosaras) onnantól kell. nekem anya vett elöször, de nem akartam felvenni mert zavart. csak aztán sport közben meg amikor lépcsőn ugráltam lefelé (:D) akkor nagyon fájt ahogy ugrált. azóta mindig hordok, meg anyu mondta hogy attól lóg a mell, hogy a szalagok amik tartják megnyúlnak, és a melltartó ezt megakadályozza.
2010. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!