Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítenél nekem? Női probléma.

Segítenél nekem? Női probléma.

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki! De mindig félek attól, hogy be fogok pisilni és ezért állandóan bepelenkázva járok mindenhova. Nagyon zavaró és biztos, hogy mások is észrevették már, de senki se tette szóvá:'(. Szeretnék sürgősen leszokni erről, mert az egyetenem már nem akarom kinevettetni ezzel magamat. De viszont ha nagyon elkezdek röhögni egyből bepisilek.... Így sajnos nem is mentem el a gólyatáborba, de amúgyis egy kicsit befelé forduló lettem, amita ez a helyzet. Orvosnál már voltam, adott gyógyszert de nem sok hasznát vettem, mert az valami "hólyagtágító" volt. De így is óránként jártam wc-re. Mit lehetne ezzel kezdeni? Hogyan szoktassam le magamat erről?

Köszönöm szépen!

19/L


2010. aug. 10. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jobb orvost. Mást nem tudok tanácsolni.
2010. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nademost te csak felsz, hogy be fogsz pisilni, vagy tenyleg be is pisilsz? Ez fontos
2010. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az inkontinenciát kezeltetni kell...+ intim torna
2010. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Intim torna(pl. Kriston-féle)ajánlott, azt bármikor, bárhol elvégezheted, bár a korodnál fogva kissé korai ez a tünet.Sokat voltál felfázva régebben? Szedsz vmi gyógyszert? Nem árt a veséd is kivizsgáltatni,lehet ott a gond és semmi köze az inkontinenciához.Lehet idegrendzseri dolog is,átmeneti időszak vmi stressz v trauma miatt.
2010. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogy be fogok pisilni, még nem pisiltem be soha. Ja azt elfelejtettem írni, hogy kb. 5 éve van, amitóta középsulis lettem
2010. aug. 10. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még eddig nem pisiltél be, akkor nem kell félned.

Ilyen szinten mindenki aggódhat vmiért, ami nem következett be, de bekövetkezhet és ezzel nem akarlak bántani,tényleg.

Kis "baleset" bármikor előfordulhat, de ha mindig félsz vmitől és beprogramozod az agyad arra, h nehogy bekövetkezzen, akkor nagy az esélye, hogy ugy is lesz.

Viszont lehet összefüggés a sulikezdés és a félelmed közt.

Ért vmi trauma? Történt veled vmi? Lehet az váltotta ki ezt a félelmet.Az okot kellene megszüntetni, de ezt csak te tudod.

2010. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerinem is az idegességen múlik az egész. Az okot sajnos nem tudom.:(
2010. aug. 10. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon fontos, hogy soha ne szégyelld magad! Igen, az inkontinenciát többféleképpen lehet kezelni! De azt soha ne felejtsd, ettől Te ugyanolyan értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember!!! Semmivel sem kevésbé jó!!!
2010. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az 5 ev alatt meg egyszer sem pisiltel be, akkor valoszinubb, hogy ez nem inkontinencia, hanem valami lelki eredetu dolog. En a helyedben keresnek egy jo urologust, aki megallapitja, hogy van e valami szervi elvaltozas, ami vizelettartasi problemat, vagy allando vizelesi ingert okozhat, ha o nem talal semmit, akkor irany a pszichologus.
2010. aug. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!