Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszi naptárt mikor érdemes...

Menszi naptárt mikor érdemes "vezetni"?

Figyelt kérdés

Amikor még nem állt be?(De annak mi értelme,ha úgyis mindig más időpontban jön meg?Pl nekem most szeptember 22.-én jött meg először,és tegnap másodszor.Szóval mivel más időpontban jön meg semmi értelme.Vagy igen?De akkor mit segít?)

Vagy amikor beállt?(De és akkor minek?Hiszen tudjuk,hogy pl.:Minden hónap 10-15.-ig jön meg.Én ezt nemértem:D)


2008. nov. 29. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azert hasznos jegyezni az idopontokat, mert ha neadjisten orvosi problemad van, es nogyogyaszhoz mesz, akkor ugyis az lesz az elso kerdese, hogy mikor jott meg legutobb, vagy miota menstrualsz. Es nem csak a datumokat szokas jegyezni, hanem pl. az egyes napokon a verzes es gorcsok intenzitasat is.
2008. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!