Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a mellem?

Fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok...174/56..szval nem egy nádszál..a melleim viszont nagyon picik:S..és szégyellem már a dolgot:/

És öltözködés szempontjából sem kellemes. Hány éves korig fejlődik egy nő melle? Anyukámnak nincsenek ilyen problémái egyébként..szóval lehet hogy csak későn érő vagyok ilyen szempontból?:S (most 70/A-sat hordok):S:S


2010. aug. 10. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
20 éves korig kb. :)
2010. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőni fog még ne aggódj! De ha ekkora marad, akkor se keseredj el, hiszen így is nagyon gyönyörű és értékes lány vagy!!! A tulajdonságaid pedig nem a mell méreteden múlnak!!!! Semmivel sem vagy kevésbé jó, mint bármelyik más jó szándékú ember!!!
2010. aug. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az, hogy gyönyörű vagy csak az adataid alapján írtam, amit leírtál. Hiszen nem ismerlek!
2010. aug. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én például élek-halok, a tenyérni, vagy kisebb mellekért. Kinek a pap, kinek a paplan.

Nem egyforma senki. Inkább kisebb de formás, mint b@szottnagy de egy tehénre emlékeztet.

2010. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat(: Igazat adok nektek..nem minden a mellméret..így van, csak rossz érzés mikor sétálok az utcán barátnőm mellett,(aki C kosaras melltartót hord..)éshát őt sokan megbámulják..én meg a szürke kisegér vagyok csak:S végülis sokszor nem is baj mondjuk:) meg persze vannak akik a kis melleket szeretik, de a többség nem..mondjuk ez annyira nem izgat..magamnak akarok tetszeni igazából(ha utcán megnéz valaki az egy pozitív visszajlezés)
2010. aug. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!