Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan pasi, akinek tetszik...

Van olyan pasi, akinek tetszik, ha egy lánynak nincs melle?

Figyelt kérdés
(nem úgy értem, h kicsi, hanem, h teljesen lapos)
2010. aug. 9. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
a pedoknak(nem vicc!!!!)
2010. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, a pedofiloknak...hány éves vagy, hogy ilyeneken aggódsz?
2010. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs. nekem nem kel túl nagy de túl kicsi se olyan jó formás szép feszes :P
2010. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szval semmi esélyemxD 19 vok am...
2010. aug. 9. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesen laposból is lehet csináltatni szépet,nem műmellet,akár hitelre is,szval van esélyed
2010. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21:34 vagyok

De ha egy srác szerelmes beléd akkor nem a melledet nézi,na jó azt is de ha szeret akkor nem zavarja.

2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Biztos csak te látod úgy, hogy teljesen lapos vagy. Valamekkora melle mindenkinek van.
2010. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

ha máskor nem, szülés után meg fog nőni, és valószínűleg nem fog lógni pár gyerek után, mint másnak, mert nem fog annyira megereszkedni a bőr

amúgy pedig addig: egyetértek vele, hogy ha a srác szeret, úgy tetszel neki, ahogy vagy

2010. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kis cicik vékony alakról tanuskodnak, és arra nagyon buknak a pasik. Valószínűleg azt fogják nézni, mennyire jó, hogy nincs feneked sem. :)

A nyáron táborozni voltunk, és volt ott egy nagyon vékony lány is. A srácok mind azt mondták, az ideális nőnek akkora feneke van, mint annak a lánynak, és akkora melle, mint nekem (elég nagy), de mert nekem nagy a farom, a másik lánynak meg nincs cicije, így igazándiból egyikünk sem tökéletes.

Szóval, mindenkiben van szép, benned biztos az, hogy nincs farod...bennem meg, hogy van cicim. Ez mindkettőnknek elég vígasztaló, nem? :)

2010. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem így is lehetsz nagyon szép! A szépség nem a mell méreten múlik! Az a lényeg, hogy puncid legyen! :)
2010. aug. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!