Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megszagoljátok és megnézitek...

Megszagoljátok és megnézitek a bugyitokat este mikor leveszitek nincs e rajta valami furcsaság?

Figyelt kérdés
nem tudom miért van de én mindig megnézem ez ciki? van még hozzám hasonló aki ilyet csinál?
2010. aug. 9. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem szagolgatom,minek

nézni...direktbe nem nézem,de hacsak nem sötéten öltözöm le,akkor látom

illetve mosásnál is látom

2010. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Harrr ***** válasza:
82%
Én a zoknimmal csinálom ezt, a legolcsóbb kábszer :D
2010. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam megszagolni. Nem bírnám megtenni még akkor sem , ha nincs szaga.

Nézegetni sem nagyon szoktam. Csak akkor ha nagyon szükséges. Pl menzeszkor :-D Vagy menzi előtt...

Amúgy szerintem nem ciki. Azt csinálsz amit akarsz.:-)

2010. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
én is megszoktam. Ez miért van?
2010. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, végül is a saját puncid illatát érzed rajta. Hány éves vagy egyébként?
2010. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne ciki? Hasznos. Én is mindig ezt teszem, így időben észreveszed, a fertőzés jeleit.16L
2010. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én megnézem, na nem nagyítóval, csak ránézek. nehogy akkor vegyem észre, hogy pl gombás fertőzésem van, mikor már sötétzöld a folyásom vagy ilyesmi. megszagolni nem szoktam, max akkor, ha fertőzésre gyanakszok, olyankor tájékoztató jellegű, hogy kellemetlen szagú-e a folyásod vagy sem.

szerintem a kakit is meg kéne nézni, bár azt nem szoktam. de múltkor nagynénémnek bélférge volt és hát elég későn vette észre, mikor már oltári feltűnő volt. pedig ha megnézi a végterméket...

2010. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 9. 20:14
 9/14 A kérdező kommentje:
amugy 17 éves vagyok
2010. aug. 9. 20:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig megnézem, és szagolom is, mert nemrég volt egy ferőzésem, és nézem mikor múlik el. (a fertőzés mellékhatásai, amik a bugyin látszanak: más szinű a folyás,ráadásul büdös is.)Szerintem jobb félni mint megijedni...13/L
2010. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!