Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek ha reggel...

Lányok! Nektek ha reggel felveszitek a bugyitokat és este le akkor van rajta valami folyásszerű?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
néha igen, ami nem azt jelenti h gomba v bmi csak 1szerűen van, de kevés persze. erre van a tisztasági betét! :)
2009. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Bizony van -tisztasági betét a megoldás:)
2009. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
van. majdnem mindenkinek van. akinek több az tisztaságit használ
2009. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

nekem elég sokszor!de ne ijedj meg ez csak attol van hogy...ugymond...nemtom másképp mondani vonzodsz a fiuk után!vagyis nő a szexuális vágyad!ez az ami sikosit sex közben...vagyis erre valo az elöjáték hogy a csajok ezt kitermeljék ha már elég sikosak akkor indul a menet!

:D én ha érzem hogy az kezd el folyni csak kimegyek a wcbe és mintha erősen akarnék pisilni kijön a nagyja!és egy jodarabig nincs gond vele!

2009. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A Tena Lady ultra minije nagyon szuper erre, nem csak, hogy jól szív és vékony, de még szaggátló anyag is van benne. De igen, a legtöbb lánynak van ilyen.
2009. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a váalszokat! és a barátotok mit szól a tisztasági betétekhez?
2009. okt. 27. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Hogyhogy mit szól? Nem nézegeti a bugyimat!!! Szükség van rá és kész!
2009. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hát eleinte nem értette h minek használok szinte mindennap betétet, mert ugye pasiból van és nem vágja elsőre h különbség van a 2fajta közt, de elmagyaráztam, FELVILÁGOSITOTTAM XD h ez csak a higiénéhez kell, meg igy komfortosabb, azóta nem volt gáz :)
2009. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hát énnekem eddig nem volt szükségem betétre...ugymond kordában tudom tartani!amugyse birnék mindennap betéteket ragasztgatni!kiis dörzsölne meg lové sincs rá!

és kényelmesebb is nélküle!meg a barátom sem tart igy cikinek!(hallottam néhol ez van)

szal maradok a wcre járásnál(ez kb ugy napi 5x)

2009. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
énsem használok tisztaságit, nem olyan sok az a folyás, és a barátom kb még sosem vette észre azt a 2*2 miliméteres csíkot a bugyimon.
2009. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!