Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magánrendelésen kell fizetni...

Magánrendelésen kell fizetni a fogamzásgátló receptjéért?

Figyelt kérdés

Most fogy el a 3. levél, és nem tudom mi ilyenkor a szokás, hogy kell e fizetni, illetve, ha igen, mennyit?

Magándokiról van szó természetesen, nem sztkról, tudom, hogy ott nem kell.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2008. nov. 28. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha magándoki, akkor úgyis van egy tarifája, amit kell fizetned, ha mész hozzá. Én is magándokihoz járok és minden orvosi vizitnél fizetnem kell. Még ha csak receptért megyek, akkor is.

Simán megkérdezed, h mennyivel tartozom, ő meg megmondja és kifizeted.

2008. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ! Sokat segítettél! :)
2008. nov. 28. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy maganorvosnal mindig kell fizetni, mindenert. Ennek a gyogyszer felirasnak is megvan a kulon ara, ugyanugy mint mindennek. Pl. 1500 Ft, ez kb. 1 perc alatt megvan.

Ha csak gyogyszert mesz iratni, es mar megvan hogy mit szedsz, szerintem teljesen felesleges ezert fizetni, de persze te tudod. Az ar kulonbozo az orvosoknal.

2008. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aha, köszi értem. Hát azért én mégis ehhez a dokihoz mennék, mert nagyon bevált és nem tolonganék egy receptért az sztkban, ide pedig időpontra megyek.

Egyik barátnőm is hozzájár, és a múltkor ment receptért. A doki kivitte a receptet a váróba, de aznap nagy felfordulás volt, és azt mondta viszlát, ennyi. Szóval akkor nem is kell fizetni?

Mert én ezt nem igazán hiszem...

2008. nov. 28. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában tényleg kell fizetni mindenért magánorvosnál, de pl. az én magánorvosom nem kér pénzt egy sima receptfelírásért. Ezek szerint ilyen is van.:)
2008. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a mi magándokink 500Ft-ot kér a felírásért!
2008. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kellemesen csalódtam, mert az én orvosom nem kért pénzt a receptért! :)
2008. dec. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!