Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat,...

Első nőgyógyászati vizsgálat, hogy zajlik, felesleges izgulni miatta?

Figyelt kérdés

Helló.

Nos valamikor összeszedhettem valamit, mert pár hónapja elég sok ilyen folyás folyik belőlem és már eléggé kellemetlen. Hétfőn fogok időpontot kérni. Nem élek szexuális életet, szűz vagyok még ezért eléggé kínos lesz nekem. Hogy zajlik egy ilyen vizsgálat, mennyi idő mire készen leszek? Bugyit is le kell venni mikor ott vagy meg csak az alsó részen kell levetkőzni igaz? Hónapokig győzködött a barátnőm, de csak most lett bátorságom hozzá, mert tényleg rohadt sok cucc folyik belőlem. Korábban nem volt ilyen. Mennyi idő kb. mire kész lesz a lelet? Lesz rá egyáltalán valami gyógyszer ami elmulasztaná? Mert az lenne a legjobb, utálok mindig betétet használni.



2020. okt. 3. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vesznek kenetet onnan lentről.Egy pálcikával, picit kellemetlen, de nem vészes. Annak az eredménye pár nap alatt van meg, az alapján kapsz majd vlmit rá.

Próbálj meg pamut bugyit hordani, ne használj illatosított betéteket, meg a betétet is gyakran cseréld, otthon ne is használj. Fontos, h.szellőzzön ott lent sokat. Wc után mosakodj meg, ha tudsz vagy nedves törlővel töröld meg.

2020. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
És ami kimaradt hogy igen a bugyidat le kell majd venni. De felül marad rajtad a ruha. En mindig hosszabb pulcsiban vagy pólóbam szoktam menni mert az takar amíg a vizsgálo székhez sétálok. Egyebként van öltöző a rendelőben szóval nem az orvos előtt kell levetkőznöd. Ha túl vagy a vetkőzésen felfekszel a vizsgálo asztalra. Szólj az orvosnak az elején hogy még szűz vagy mert akkor másképp vizsgál meg. Nekem csak mintá5 vettek mikor gyetek voltam a fent leírtak szerint. Kellemetlen a szituáció de ki lehet bírni. Izgulni nem érdemes annyira nem vészes. :)
2020. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Keress rá Youtube-on, hogy nőgyógyászati vizsgálat. pld. Hormonmntes csatornán van róla videó.
2020. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!