Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom hogy hulye kerdes de?...

Tudom hogy hulye kerdes de? (lent)

Figyelt kérdés
12 eves lany vagyok a menszim meg nem jott meg.kiprobaltam hogy az agy sarkahoz elkezdtem gyongen dorzsolgetni ott es kis ido utan ha dorzsolom kis csiklinto erzest erzek de ez tetszik.Ezek utan valami feheret torlok ki...lehet hogy ezert nem jon a menszim?es ez neha buzlik...de amikor nem csinalom nincs semmi baj es nem buzlik a feher folyasom volt suliidoben de most mar nem...lehet hogy ez alakult at es buzlik...nem is feher olyan szintelenes segitsetek kerlek nagyon aggodom es kerlek ne kacagjatok ki mar honapok ota gyotor ez a kerdes...a menszi az ostszalytarsaimnak mar megjott
2010. aug. 7. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
jujuj...
2010. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális, amit tapasztalsz. A menszeszeddel még nem vagy elkésve egyáltalán, az a fehér valami pedig a nemi izgalom hatására jön létre.
2010. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 éves vagy még csak, ne aggódj a menzi miatt, bőven van még iső az elsőig. Én majdnem 15 voltam, mikor megjött az első, és volt példa arra is, hogy valakinek 17 évesen volt meg először. Tehát emiat ne aggódj!

Ami az "ágy sarkához dörzsölős" részt illeti, ez egy am,atőr maszturbáció féle. :D A fehér cucc, ami kijön belőled a nemi izgalom hatására keletkezik. A kellemetlen szag szerintem normális, mert ez egy elve savas kémhatású váladék, ezért van szúros szaga. :)

2010. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előző.Valakinek csak 16 évesen jön meg.


De az az átlátszó izé nem feltétlenül csak a nemi izgalomtól lehet,jöhet menses előtt,de után is.Nekem állandóan van.

2010. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszike a gyors valaszokat mostmar megnyogodtam
2010. aug. 7. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A kezeddel nem jobb lenne izgatni a puncid?
2010. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!