Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, Lányok! Hogyan jellemezné...

Nők, Lányok! Hogyan jellemeznétek a menstruációs időszakotokat (grafikon)?

Figyelt kérdés

Nekem pl olyan, hogy az 1. nap nem erős, a 2. napon erős, a 3. napon nem erős, a 4. napon erős, aztán 5-6. nap már csak nagyon kevés. Tehát ha grafikonon ábrázolnánk két hegy (domb) jönne ki.

Nektek?


2010. aug. 7. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon, mi megértettük, hogy mit akart a kérdező.

De hogyha nem bírjátok felfogni, az a ti hibátok, nem muszáj válaszolni.

2010. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"A grafikon, az grafikon. A leírás meg leírás. Szerencse, hogy nem a fingod szagát kérted zenében elmesélve. Akkor szaros lenne a mikrofonom. Sajnos én is csak egy hüje csaj vagyok, akárcsak te."


Lehet, hogy te hülyének (bocs, de ly-nal kell írni...) tartod magad, engem viszont ne minősíts, ha megkérhetlek, mert ahogyan az az írásaidból kiderül a közelemben sem vagy. Ne haragudj, de a fenti "kommented" még egy fiútól is gusztustalan, nemhogy egy lánytól!

2010. aug. 14. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!