Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mellrák? Nagyon...

Szerintetek mellrák? Nagyon félek. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tizenöt éves vagyok, kicsi a mellem. Néha nagyon feszesnek érzem, szinte hozzá nem mernék nyúlni, mert úgy érzem leszakadna! Amikor megtapogatom a mellbimbóm fölött, kicsi csomókat érzek.

Úgy hallottam az mellrák.

Anyukámnak szóltam, azt mondta nincs semmi baj, csak fejlődik, vagy a menstruációm miatt van/volt.

Szerintetek mellrák?


2010. aug. 7. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, biztos hogy nem mellrák! :) Nekem is voltak pici csomóim ebben a korban, a nyirokcsomókat éreztem, mint később kiderült. Nem akkor szoktad feszesnek érezni, mikor megjön a mensid, akkor, vagy épp félidőben ? Akkor szokott ez lenni.


De nyugodtan elmehetsz egy nőgyógyászhoz (akár nőhöz is), aki szépen megnézi és megnyugatat. Tudom, elég ijesztő, de biztos vagyok benne, hogy nem mellrák.

2010. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg anyukádnak igaza lehet, én is erre gondoltam elsőnek de hogy megnyugodj talán menj el orvoshoz
2010. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is az ugrott be, hogy a menstruáció miatt lehet. de az elsőnek is igaza lehet a nyirokcsomókkal. lényeg a lényeg, a mellráknak nem túl nagy az esélye, nyugi
2010. aug. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de hogy megnyugodj, menj el nőgyógyászhoz.
2010. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vsznű, hogy mellrák. Menzesz előtt nekem is úgy fáj a mellem, hoy hason aludni sem bírok, meg ijesztően nagy csomók lesznek benne. Aztán elmúlik.

A rák amúgy kezdeti stádiumban egyáltalán nem fáj.

2010. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Elmegyek a dokihoz!

2010. aug. 7. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy rákos, de ha megnyugtat, kérdezz meg egy nőgyógyászt.
2010. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!