Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan távolítják el a cystát...

Hogyan távolítják el a cystát a női méhből?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a minap az orvosom cystát talált a méhem mögött j.o-t 45mm-s elosztatú, folyadákkal teltet. De annyira nem fogtam fel hirtelen,hogy elfelejtettem megkérdezni mivel fog járni az eltávolítása.
2008. nov. 27. 20:32
 1/2 anonim válasza:
Nem emlékszel olyan szavakra a beszélgetésből, hogy pl.: "műtét" "ultrahang vizsgálat" ????? Szerintem cystát csak is beavatkozással tudnak eltávolítani, ami annyit jelent, hogy vagy beszúrnak egy tűt és leszívják a tartalmát, vagy felvágják a hasadat és kioperálják az egész cystát tokostól. Vagy várnak, amíg magától felszívódik. Szerintem az utóbbi lehetséges nálad, mivel akármennyire is voltál elvarázsolva, a műtét szóra biztosan felkaptad volna a fejed. De a legbiztosabb, ha felhívod az orvosod és hősiesen bevallod, hogy kicsit megijedtél a hírtől, és szétszórtságodban nem emlékszel mit is mondott, mi a következő lépés a gyógyulásodban. Biztos, hogy fogsz választ kapni, maximum mosolyog egy kicsit...nem hiszem, hogy idiótábbnak tartana, mintha bevonulnál kis bőrönddel, hogy "dr.Úr jöttem a cystaeltávolításra" s közben ő meg inkább adna a kis bigyódnak pár hetet, hogy felszívódjon. Az sem rémlik, hogy kontroll ultrahangvizsgálatról beszélt-e? Mert ez esetben gondolom a természetre bízza a megoldást...ami nem jelent nemtörődömséget, bajt...hidd el "nagyon nagy gyógyító a Természet"!!! Szerintem telefonálj rá a dokira. Úgy könnyebb, mert nem kell szembenézned vele, és csak tőle kaphatod meg a megfelelő választ.
2008. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó esetben laparoszkóppal!
2008. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!