Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja NuvaRing hüvelygyűrű...

2 hónapja NuvaRing hüvelygyűrűt használok. Eddig mind a 2 használatánál voltak folyásaim és viszketett is. Miért?

Figyelt kérdés

2 hónapja használom és mind a kettő hónapban 4-5 napig, nagyon érzékeny volt a nemi szervem minden kis része, ha hozzáértem elkezdett viszketni, égető érzés volt, alig bírtam megmosni. Ezalatt az idő alatt kentem minden este fürdés után canestennel és pár nap után elmúlt. Mind a kétszer mensi után jött elő miután fölhelyeztem a gyűrűt. Mibajom? Ha allergiás lennék arra akkor miért csak 4-5 napig tart?


Jah és állandóan halványsárgás folyásom van. Az nem viszket és nem is büdös, csak van. Gyűrűtől lenne?


2008. nov. 27. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
feltétlenul menjél el nogyógyászhoz , mond el a problémáid a folyást és kérjél kenetvizsgálatot.azt nem tudom, hogy allergiás vagy-e rá ,de szerintem azért pont a menzesz után jon elo, mert akkor még gyengébb a védekezoképességed és kell egy bizonyos ido lehet,hogy az a 4-5 nap amíg a szervezeted visszaáll.nem lenne elég csak ez után az ido után elkezdeni használni?tudtommal,ha megbízható ciklusod van elég lenne.beszéld meg ezt is a nogyógyászoddal.
2008. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gyűrűt úgy kell használni mint a tabit. 21 nap majd 7 nap szünet és ugyanígy előlről
2008. nov. 28. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen úgy kell használni mint a fogamzásgátlót. Lehet allergiás vagy tényleg rá. Irány a doki ő biztos többet tudd mondani. nah jobbulást pixpix
2008. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!