Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a punim mellett?

Mi lehet ez a punim mellett?

Figyelt kérdés
menstruaciom végefele megjelent a jobb belső combomon elég közel a punimhoz egy kit sebecske ami elöször csak szörtüsző benövésnek tünt aztán egyre nagyobb lett és eléggé kisebesedett nem olyan nagy részen még egy ugyanilyen seb jelent meg a fenekem belső részén de ez kisebb nem dörzsölte kis semmi pammut bugyit hordok betét sem dörzsölhette ki a punim melletti felett most meg észrevettem egy hólyagot elég gennyesek a sebek és fájnak :( mi lehet ez? komoly? mert ugytünik nő :S érdemes orvoshoz mennem vele v varjak am kb 1 hete van ott de 4-5 napja nagyobb :S 16 lány és nem az első menstruációm volt azért irtam csak a menstruáciot mert esetleg lehet köze hozza elöször van ilyen nekem? volt valakinek hasonlo? segitsetek!
2010. aug. 6. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szólj anyukádnak és menjetek el orvoshoz
2010. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem bőrgyógyászatra menj, amúgy gőzöm sincs miaz. És nem viszked? mert akkor talán olyan lábgomba féleség lehet, csak följebb :)
2010. aug. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
neeem :S nem viszket de elég randa :S most az imént vettem észre h holyag van felette :S inkabb faj de nagyon :(
2010. aug. 6. 02:05
 4/9 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy ne piszkáld és irány az orvos!
2010. aug. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
több fajta betegség is lehet, de el kell menned orvoshoz. lehet herpesz, vagy szemölcs... minden kezelhető, és kell is, mert némelynek komoly szövődmény lehet.t
2010. aug. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy herpesz??? ott lent is szokott lenni.
2010. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hogy menj orvoshoz!
2010. aug. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra tartozik, nincs köze a menstruációdhoz, valamilyen fertőzés lesz. Egyetértek az előttem írókkal: ne halogasd, menj orvoshoz mielőbb!
2010. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!