Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont kell majd használnom?! :S

Tampont kell majd használnom?! :S

Figyelt kérdés

Az van hogy még nem jött meg.

Kézilabdázom és arra gondoltam hogy ott azért edzésen nagyon sokat mozgunt futunk..

A betét nem fog elcsúszni?

Biztos van olyan nagyon jó betét ami nem csúszik el

tudtok mondani?

ŰSokkal jobb lenne hogyha tamponoznék majd később?

Nem akarok tampont használni egy jó pár évig :S

13/L


Köszi, és bocsi a többi alkérdésért


2010. aug. 5. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A tampon tuti praktikusabb lenne, én fociztam és betétet használtam néha, háát nem nagyon csúszott el, meg nem is áztam át meg semmi, de nem volt kényelmes. Tampont javaslom :)
2010. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyorsválaszt :)
2010. aug. 5. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Kb. amikor annyi idős voltam mint te, nekem is tampont kellett használnom, ugyanis a műkoris ruciban elég csúnyán mutatott volna a betét. Úgyhogy próbálkoztam, elsőre az OB mini tampont használtam, van rajta ilyen selymes réteg, ha még nem járt ott bent fiú, akkor mindenképp ezekkel a kicsikkel érdemes próbálkoznod.


Bár Neked ez annyira nem lesz zavaró, de én pl azóta csakis és kizárólag tampont vagyok hajlandó használni, tisztább, biztonságosabb, nem látszik és nincs kellemetlen szaga, a betétnek pedig lehet, mégha gyakran is cseréled..


szvsz ne félj, nem lesz semmi baj

2010. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

múkoris vagy?

nagyon király grat :)

2010. aug. 5. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Én meg amíg még szűz voltam, addig egyszerűen képtelen voltam magamnak felrakni a tampont. Nem sikerült, csak félig, aztán fájt és nem nyomtam tovább :)


Közben meg csomó osztálytársam simán használta. Hát Nem mindenki egyforma.


Persze mostmár én is hasnálom, mert tényleg esztétikusabb, meg ha fent van, akkor olyan mintha nem is véreznék, nem látszik, nem is érzem, szóval teljesen jó.

2010. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A betét nem csúszik el, mert van ilyen kétoldalas ragasztó az alján, amit a bugyidra ragasztasz :)


Csak rossz hogy ki van tömve az ember és para, hogy talán mások is látják hogy ott van valami :) Persze nem biztos hogy látják, de én azt képzelem hogy igen :)

2010. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 5. 23:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha elég nagy (nem tanga) és szoros bugyit veszel, nem csúszik el a betét sport közben.

Laza bugyiban átázol, ha ugrabugrálsz. Lehet már tangába is betétet kapni, de ez intenzív sportolásra véleményem szerint alkalmatlan, nekem elmozdult teniszezéskor, átáztam. És szerintem a kézilabdázás intenzívebb sport, mint a tenisz.

2010. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2010. aug. 6. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Tampon jobb lenne, de ez 13 évesen nem igazán ajánlott. Én is ennyi vagyok és úszok, de amikor megjön sajnos nem tudok menni. A tampontól félek, hogy kicsúszik a hajtás közben vagy ilyesmi, máshogy meg vízben nem lehetek... Szóval egy hónapban mindig van kb. 1 hét kimaradás :S
2010. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!