Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hónaposan kicsi has?

5 hónaposan kicsi has?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5 hónapos kismama vagyok, és szinte lapos a hasam. A babát már érzem mocorogni, viszont nemtudom hogy normális-e hogy 5 hósan lapos a hasam. Egy ismerősöm szintén az 5.-dik hónapba jár és neki nagy és kerek hasa van már. Én ha nem mondom hogy babát várok senki nem veszi rajtam észre. Első baba. Valaki esetleg van/volt ugyan ilyen helyzetben.



2020. aug. 27. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Aha. Anyam a másodikkal.
2020. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Izmos a hasfalad, ez nem olyan nagy probléma. :)
2020. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Én 5 hónaposan bikiniben strandoltam, és senkinek eszébe sem jutott, hogy terhes lehetnék, vagy hogy "van" hasam - egész lapos volt. Nálam is izmos hasfalam volt, emiatt nem látszott semmi.
2020. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Én 26hetes terhes kismama vagyok nekem sincs nagy hasam. 5.hónapban még semmi nem látszott nem vették észre. Most valamennyivel már nagyobb de még összetéveszthető. Én nem bánom, hogy nincs akkora 🙂 tudok tőle aludni nem fáj a derekam se. Nekem azzal is magyarázták mivel hátra hajló méhem van elvileg nem lesz akkora nagy. Nem tudom mennyire lesz igaz, az biztos, hogy a többi kismamának akiket ismerek nagyobb a hasuk.
2020. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, ennyi idősen teljesen lapos volt még a hasam. Szerintem normális.
2020. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy volt, igen. 25. hát környékén kezdett el látszani, de akkor is csak úgy, mintha lenne egy kis hájas hasam. 29-30. hét körül nézett már ki igazi terhes hasnak. Sokkal kényelmesebb így, hidd el, mások ilyenkor már szenvednek az óriási hasukkal, én meg még vígan borotválkozok mindenhol :) 34hkm
2020. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Teljesen normális. 28 hetes voltam, mikor már észre lehetett venni. Nekem minden ismerősöm mondta, hogy hát neki ekkor már mekkora pocakja volt, ekkor én is aggódni kezdtem, de az orvosom megmondta, hogy semmivel nem kisebb a babám az átlagnál. Szóval nyugalom, és boldog babavárást!
2020. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!