Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel kezeljem magam?

Mivel kezeljem magam?

Figyelt kérdés

Ma kértem időpontot a gyerek nőgyógyászatra,és csak 2 héttel későbbre tudtak adni:/Már elég régóta húzom,halasztom a dolgot,már jó ideje van/volt folyásom,eleinte sárgás,most már fehér,de elég fura szaga van,olyan édeskés-savanykás.Csomók is megjelentek az ágyékomban,gondolom,hogy nyirokcsomó,ami fertőzésre utalhat,nem?:(

Most mit csináljak addig?


2010. aug. 5. 14:45
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne kezeld félre magad , hanem várd ki az időpontot :S
2010. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de addig nem lesz baj?Már több hónapja húzom ezt,lehet van fél éve is:S
2010. aug. 5. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Remek, ez már a harmadik kérdésed (és még lehet, hogy a többit nem olvastam).

Megmondtad, hogy meg vannak duzzadva a nyirokcsomók és hogy sürgős? Gondolom, nem, mert ilyen esetben előreveszik az ember, ha szépen kéri.

Hívd vissza őket, vagy keress felnőtt nőgyógyászt.

Érts már meg, hogy nem vicc, és hogy neten keresztül senki nem fogja tudni megoldani a problémádat, bárhányszor teszed fel ugyanazt a kérdést. Valamint azt is értsd meg, hogy nem tudod magadat ebből kikezelni otthon, ha győzné a fertőzést a szervezeted, már elmúlt volna.

Ha pesti vagy:

[link]

A magánrendelés menüpontban lévő telefonszámot kell felhívni, hétfőnként van rendelés. Megmondod, hogy NAGYON sürgős, fogadnak, engem is mindig szó nélkül fogadtak, persze meg kellett mondani, hogy nem ellenőrzés, hanem betegség van.

Viszont ez a doki fizetős, legalább 15 ezer Ft legyen nálad, ha ide mész.

2010. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,ez már a sokadik kérdésem,de nem tudom,miért kell ezért leszólni az embert!?Orvoshoz mindenképpen el fogok menni,kértem időpontot,de csak 2 héttel későbbre adtak.

Magándokihoz menni nincs pénzünk.

Jó,mindegy,majd megoldom vhogy,nem kell fölöslegesen koptatni a rosszindúlatú emberkéknek a klaviatúrát.

2010. aug. 5. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szerinted az rosszindulatra vall, hogy sokadszor próbálom neked elmagyarázni, hogy ne tedd tönkre magad egy életre a hülyeséged meg a félelmeid miatt, akkor büszkén vállalom, hogy rosszindulatú vagyok.

De elég furcsa az értékrended, az már bizonyos.


33N

2010. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hívd fel vagy azt a dokit akihez időt kaptál vagy keresd meg a legközelebbi ambulanciát és hivatkozz akut panaszokra. Gyakorta azok számítanak akutnak akik lázasak vagy elvetéltek,de akkor azt javaslom,hogy menj oda személyesen és várj; egyszer csak sorra kerülsz. Az ilyet nem szabad hónapokig de még napokig sem halasztani,hidd el (sajnos sok ilyenem volt már) nem éri meg "ülni rajta".

Vagy ha a pénz nem gond akkor keress meg egy magánrendelésen valakit,mert ott előfordult hogy nem kell heteket max csak pár napot várni. Viszont arra ügyelj,hogy a felírt gyógyszerrel együtt elég borsosak az árak. (Itt Pécsen egy átlagos vizsgálat 5000-8000 forint között mozog)

2010. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!