Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden edzés után kegyetlenül...

Minden edzés után kegyetlenül fáj a derekam, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még július elején egyik edzésen (harcművészet) kegyetlenül megfájdult a derekam. Arra gondoltam, hogy meghúzódhatott. Másnap ugyan úgy fájt, harmadik napra szinte teljesen rendbejött, a következő edzés is ezen a napon volt. A fájdalom ismét visszatért egyszerűen hajolni nem tudtam. Utána ki hagytam 2 hetet, pont a nyaralásunk is közbe esett. 2hétig nem volt semmi baja a derekamnak, de 2 hét után amit visszatértem rögtön a bemelegítésnél belenyilalt a fájdalom. Kegyetlenül idegesít mert van mikor a székről allig birok felállni, nem is beszélve arról, hogy edzésen a gyakorlatokat se tudom normálisan megcsinálni a fájdalomtól.
2010. aug. 4. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

pl porckorongsérv.


csak h örülj, az ilyen enyhébb pks-t nem vesz észre az orvos, csak MRI-n látszik, arra meg 1 év rimánkodás után küld el.


Ha mákod van, és nem PKS, akkor meg vagy valamilyen mozgásszervi deficited van, ami a derekadra hat ki (csípő, térd, boka), vagy szimplán nem melegedsz be rendesen, rosszul végzed a gyakorlatokat (helytelen tartással)

2010. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!