Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellet...

Fogamzásgátló szedése mellet tényleg nem lesz olyan hatékony az edzés?

Figyelt kérdés

Atlétikázok, olyasmit hallottam, hogy aki tablettát szed, sokkal több edzésre van szüksége ahhoz, hogy olyan hatékonyságot érjen el, melyet tabi nélküli nők hamarabb elérnek.

Igaz ez?

17/L


2011. jún. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a legújabb városi babona. :)
2011. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem hülyeség. Mi alapja van? Sztem nem a hormonok kellenek ehhez. :D

De ha megnyugtat, két hete súlyzózgatok meg fekvőtámaszozok és karizmon már észrevehető valamennyire, egy éve szedek gyógyszert.

2011. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 10. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Lehet én vagyok lassú, de nem értem, hogy miért kell 17 évesen fogamzásgátló tablettát szedni. Kíváncsi vagyok hányan tudjátok, hogy miket tesznek ezekbe. Hogy mi kerül a fejlődő szervezetetekbe. Biztonságosabb inkább csak 21 éves kortól, mert akkor már nagyjából kifejlődött a szervezet. Addig pedig nem hinném, hogy bele kellene avatkozni a természet rendjébe. A hormonjaid így is eléggé összevisszák. De utána lehet nézni... Nem biztos, hogy mindig az a jó, ami egyszerű, és amit agyon reklámoznak...

2011. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
09:49 Teljesen egyet értek veled, mikor meghallottam hogy ilyen gyógyszert kell szednem majdnem rosszul lettem. Azonban nem én akartam, hanem erre volt szükségem, ugyanis 17évesen még alig menstruáltam párszor és kb. 3-4hónapos kimaradásokkal, sőt volt fél éves kimaradás is. Így muszáj volt elmennem nőgyógyászhoz, aki adott 2 féle gyógyszert. Az egyik meghozta a menstruációt, a másik pedig a fogamzásgátló amitől beáll. Ő is mondta hogy nem a legegészségesebb 17évesen, de egészségesebb annál, ahogyan előtte működött a szervezetem.És az sem titok, hogy 17évesen még szűz vagyok...nem a nemi életem miatt kell szednem.
2011. júl. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!