Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet rózsaszín folyásom...

Mitől lehet rózsaszín folyásom? PCO-s vagyok.

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja nem volt mensim. 3-4 hete csináltam tesztet, de negatív lett. Kb ugyanennyi ideje rózsaszínes folyásom van. Szedek gyógyszert a pco-ra (merckformin xr 8 napja, előtte metfogammát szedtem) a gyógyszertől elvileg mennie kéne a hasamnak, de két napig nem volt székletem.
2010. aug. 4. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is szeretném tudni a választ,ugyanis hasonló problémával küzdök(bár nálam még nem diagnosztizáltak PCO-t)!2 hónapig nem jött meg,elmentem a nőgyógyászhoz,felírt Norcolut-ot,ami meghozta,de azóta harmadik hónapja megint,hogy nem jön meg.Viszont nekem is volt rózsaszínes folyásom.Most készülök visszamenni a nőgyógyászomhoz emiatt,ha megtudok valamit,és addig nem mond senki okosabbat,feltétlenül megírom mit mondott az orvos!(Szerintem egyébként az lehet a rózsaszínes folyás oka,hogy az érett petesejtek nem tudnak valami miatt normálisan kilökődni,de az orvos biztosan jobban tudja majd nálam:))


Üdv:25/L

2010. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma csináltunk tesztet, de megint negatív. (Bár a pco-val nehéz teherbe esni) Nem vagyok benne biztos hogy rózsaszín folyás lenne, lehet mensis vér. Most megyünk nyaralni és sajnos csak a nyaralás utánra kaptam időpontot a dokimtól.

Remélem nem komoly.

2010. aug. 5. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!