Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hüvelykúpot tudnátok...

Milyen hüvelykúpot tudnátok gyulladásra ajánlani?

Figyelt kérdés
Betadine az sajnos nem jött be, annyira fájt és csípett, hogy sírnom kellett tőle. :/ Szeretnék valami mást kipróbálni, várom a ti tapasztalaitokat is!

2020. aug. 7. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!
2020. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltam, de nem írt fel semmit az orvos...
2020. aug. 7. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem írt fel semmit?
2020. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel diagnosztizált?
2020. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kenet vizsgálat alapján hüvelygyulladásom van, a lapra azt írta rá a doktor, hogy nem szükséges kezelés ( szerintem meg kell emiatt írtam is nekik panasz levelet), neten most annyit láttam, hogy lehet kúppal kezelni, régebben más miatt használtam és azért gondoltam most nem Betadinet használnék, mert az nem vált be...szerintetek mit tehetnék ebben a helyzetben?
2020. aug. 7. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hüvelyflóra helyreállítóval kezelni. Ha nem múlik, akkor keress másik orvost.
2020. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, lactofeelnek lenne értelme meg egy másik orvos ak
2020. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen lactofeel az jó. Gynoflor. Gynophilius. Ha gomba okozta gyulladás akkor micovag. A konkrét gyulladást nem szüntetik meg de talán picit jobb lesz.
2020. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!