Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketés ott lenn. Mi lehet...

Viszketés ott lenn. Mi lehet ez még?

Figyelt kérdés
1óra múlva megyek orvoshoz, de olyan ideges lettem, hogy meg kell kérdeznem. Tegnap kezdődött, a hüvelyem és kívül is baromira viszket. A napokban fogok menstruálni, de eddig még nem voltak ilyen tüneteim soha. Ebben a hónapban kezdtem el egy új fogamzásgátlót szedni, de már 2 éve használok fogamzásgátlót. Utoljára szombaton voltam együtt a barátommal. Lehet, hogy gomba, mert az már volt jó hosszú ideig nekem, de ha nem gomba akkor mi?
2010. aug. 4. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csakis gomba.
2010. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy candida.
2010. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, kicsit féltem, hogy komolyabb lesz....remélem az orvos is ezt fogja mondani. Úgy érzem, ez a kisebbik rossz!
2010. aug. 4. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már volt gombád, de "eddig még nem voltak ilyen tüneteid soha", akkor nem gomba, mert az felismernéd.

Lehet baktérium, ne parázz. Okozhatja az új tabi, persze nem úgy, hogy attól kaptad, csak megváltozott a hüvelyflórád, és könnyebben összeszedtél valamit. Viszont ha nemsokára megjön, akkor majd kérdezd meg a dokit, hogy még előtte kezdd-e el a kezelést, vagy csak ha elmúlt, vagy lehet-e folytatni, mert mensi alatt nem használhatsz kúpot.

2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó. elmentem orvoshoz, de ma csak terheseknek van rendelés, ígyhát holnapra marad, remélem addig még nem jön meg...Köszi a tanácsot, holnap mindent megbeszélek vele!
2010. aug. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!