Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja vesztettem el, ez...

Egy hónapja vesztettem el, ez közre játszik ebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos 18 éves létemre nem vagyok tájékozott.. Igyekszem ezt majd pótolni a továbbiakban. Az lenne a problémám, hogy egész nap fura érzés keringet ott lent. Nem fájó, nem égető és nem is görcsölő, viszont kellemetlen. Pisilésnél a legrosszab... Mintha le öntötték volna jéghideg vizzel a húgyhólyagomat... Nagyon aggaszt, viszont anyu még azt sem tudja hogy elveszettem mivel ki van akadva a barátomra... Félek lehet köze van ennek is ebben hogy elveszettem...Nagyon aggaszt, és nem tudom mit tehetnék, orvoshoz sem birok menni mivel nem tudom a nyelvet, el sem tudnám magyarázni.... Valaki tudja mi bajom lehet?

2020. júl. 27. 01:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem mondd el anyukádnak, úgysem tudd mit tenni hisz már lefeküdtetek így márcsak segíteni fog
2020. júl. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha húgyúti fertőzésed van, azt nem feltétlenül szex során kaptad el (remélem óvszerrel védekeztetek), ha elmeséled anyukádnak, hogy mi a bajod egyáltalán nem kell a szüzesség elvesztéséről beszélned. A háziorvos ad antibiotikumot erre.
2020. júl. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan menj el házidokihoz, nem kell tudnia, hogy szűz vagy vagy sem, de ha rákérdez hát istenem , elmondhatod, bár nem hiszem hogy megkérdezi.

Nagy valószínűséggel csak egy sima felfázás ( szeretkezés után is előfordul , főleg ha nem védekeztetek)..

A védekezésen kívül amire majd mindig nagyon ügyelj, hogy soha ne engedd meg a fiúnak /férfinak , hogy hozzád érjen mielőtt kezet mosott.

Illetve én azt gondolom, hogy amíg nem akartok babát, addig jobb az óvszerrel való védekezés...

Ha nem akkor nagyon figyeljetek oda, hogy szeretkezés előtt zuhanyozzon le a srác is..

lehet kicsit illúzióromboló, de még mindig kevésbé gáz, mintha folyton felfáznál illetve fertőzéseket kapnál el.

Illetve még egy jó tanács: szeretkezés után menj el rögtön mosdóra.

Aztán még szuper jó dolog az intim torna.

Sajátítsd el...:)

Sajna ha hajlamos vagy ilyen dolgokra, akkor gyakran lesz ilyesmi problémád , ha nem figyelsz oda.


[link]

2020. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolóknak, ki derült hogy homok van a bal vesémen és escherichia colim is van... Éés még fel is fáztam.. De mindenkinek köszönöm😻💖
2020. aug. 5. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!