Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a barna folyas? Kb egy...

Mi ez a barna folyas? Kb egy honapja vesztettem el a szuzessegemet es nemreg jott meg a menstruaciom, ami keves ideig tartott viszont sok jott es nem is igazan ver hanem ilyen vercafatok,darabkak.

Figyelt kérdés
Most elmult a menstruaciom es most vagy 3 4 napja barnas darabkak jonnek ki a huvelyembol es muszaly tisztasagi betetet hasznaljak es egy picit viszket is.Mi lehet ez?Vajon a szuzesseg elvesztese miatt?(hasznaltunk ovszert es akkor nem vereztem es nem is fajt egyaltalan) vagy azert mert felsertettem az obval?(amikor beraktam nagyon fajt mert siettem tobbszor is)Kerlek segitsetek
2009. jan. 14. 14:28
 1/1 anonim válasza:

Szia

Nálam pont így volt a szüzesség elvesztése után. Azt nem tudom mi okozza ezt. Kb 2 napig tartott az első mensim utána és azt hittem h terhes vagyok, mert mondták hogy ilyenkor is lehet nagyon kevés és barnás vérzés.De nem voltam... Talán így reagál a szervezetünk? Nem tudom...Nekem azóta nincsennek ilyen panaszaim, de ha nem múlik el szerintem keress fel egy dokit :)

Üdv,

Kata

2009. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!