Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire hatásos a Condyline...

Mennyire hatásos a Condyline a condyloma ellen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 20:56
1 2
 11/16 Lexy89 válasza:
Hivatalosan nem kapható vény nélkül!!Jól megbüntetném azt a patikát aki ilyen erős gyógyszert vény nélkül expediál !!( egy gyógyszerész )
2014. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én most kezdem vele a kezelést, én vénnyel vettem a gyógyszertárban, 3200 Ft. A bőrgyógyász is azt mondta, amit itt is, ha nem szedsz valami immunerősítőt, akkor az eltűnés után újra előjöhetne, mert a vírus ugyanúgy ott van a szervezetedben. Ezért írt fel nekem Isoprinosine-t. A tapasztalataimat majd leírom.
2016. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Kedves mindenki, és utolsó válaszoló is.

Mik a tapasztalataid?

Kinek mi a tapasztalata azóta?

2018. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Van itt valaki?

Nektek elmúlt azóta? Ha igen, mitől?

2020. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jár még erre valaki? Nekem ugyanez a probléma, de nekem nem használ :( most tartok a 2. Körnél, de eddig csak annyit értem el vele, hogy vérzik :(
2022. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

D-vitamint szedjetek de azt nagy tételben! Napi 2db zselés kapszulával. Legalább 2000mg-os de akár nagyobb is, legalább 3 hónapig, de inkább 6 hónapig.

A lényeg az immunrendszer erősítés.

Ajánlott a méhpempő is napi 1 pici, ezt is minimum 3 hónapon át. Ez mindenféle csodára képes.


Nekem is elmúlt hónapokkal később, magától, akkor én elég sok vitamint szedtem(méhpempőt is), utána előjött a páromnál is, ő akkor kevesebb vitamint szedett , viszont D vitamint nagyban nyomta. Nagyon sok szemölcse lett, de pár hónap intenzív D vitamint szedéssel az összes teljesen elmúlt!


Én a Condyline-t csak kb 2 hétig használtam de hiába vigyáztam a szemölcsök környezetéhez is hozzáért és úgy beduzzadt tőle a hús a környezetében, abbahagytam. A Párom is kiváltotta, de ki se nyitotta.

2022. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!