Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire hatásos a Condyline...

Mennyire hatásos a Condyline a condyloma ellen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

ezt csak vényre lehet kapni vagy simán is? köszi!

Engem még az is érdekelne hogy ez az oldat miben más mint a másik kenőcs...

2009. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Most itt a fenti kérdés a kérdés, vagy amit a válaszba írt valaki? Áááá,kész.

Én ezt az oldatot használom, az orvosom szerint ez 1-2 hét alatt megszünteti a problémát. Így legyen. És csak vényre kapható.

2009. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

a kérdés volt a kérdés csak engem is érdekelt, plusz még néhány is.

Közben én is vettem vény nélkül!!! mivel a bőrgyógyászhoz majd 18.ára kaptam időpontot. a hatás az első kezeléssel azaz 3 kenés után elmúlt a 4. 5. napra. fertőzött nagyjából 2 hónapja voltam... kb ekkor jelenhetett meg az első..így volt már néhányom

2009. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ez érdekes.

A papirján is rajta van hogy kezelés 3 hét.nem tudtam h van kenöcs is az milyen?

2009. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
sziasztok én használtam azt mondta a doki hogy 2 hétig kell használni 3 kened 4 pihi.egy hét és már nem volt semmi elmult:)szerintem jó
2010. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
3 nap alatt leszedte az én és a párom kondilómáit.igaz nagyon fájt mert kimarta a bőröm, volt h abba a 3 napban ülni alig birtam.párom szépen ecsetelgetett mind végig, majd mikor abbamardt az ecsetelés bekenegetett ott lent neogranormonnal.nem volt olyan vészes ez a kondilóma dolog mint vártam :)
2012. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem is tudtam h vény nélkül lehet kapni!

más választas nem igazan van,mert nagyon keves oldat van erre,vagy a többi drágább.az immunrendszert kell erösiteni,mert hiába marrja le,2 napra rá kijön máshol,ördögi kör.

2012. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Immunerősítéshez valami olcsó de hatásos gyógyszer tudnátok ajánlani?:) (ugyanez a hpv-s ecsetelgetős problémám van)
2012. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Menszesz alatt is használni kell az ecsetelőt, ha úgy jön ki a 3 nap használat 4 nap szünet folyamata?:)
2012. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
hát én ecseteltem igen igaz amit irtok hogy eltunt pár napra rá de késöbb azért figyelgessétek mert visszanő nekem eltunik és pár honapra rá ugyan ott van.
2013. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!