Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tinikorban veszélyesebb a...

Tinikorban veszélyesebb a petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés
Kb múlt héten kezdetem el érezni h az alhasamnál jobb oldalon kissé szurkál,estére pedig eléggé fáj.A mensim még nem jött meg. Ha jövőhéten mennénk el tininőgyógyászhoz az elég? Lehet valami nagy bajom ennyi idő alatt? Nagyon félek!! Félek,hogy meddő leszek! Kérlek segítsetek! egy 14 éves kétségbeesett lány.
2008. nov. 25. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány az orvos! Lehet hogy csak a mensid jön meg, de sose tudni. Voltál felfázva mostanság? Vagy egyéb ilyen jellegű panasz? Azért még nem kell beparázni, azért vannak az orvosok, hogy kezeljék a problémát.
2008. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet h ez annak a jele,hogy nemsokára "nagylány" leszek? nagyon nagyon meg vagyok ijedve!!
2008. nov. 25. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok!

Egyébként a petefészek gyulladás minden korban veszélyes, illetve következményekkel járhat! Nincs kevésbé rizikós életkor.

2008. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából,nem voltam konkrétan felfázva,csak egyszer picit csípett a pisim. Nem tudod h lehet-e h ilyen hirtelen petefészek gyulladást kapjak. Jól felöltözök,farmer alá harisnyanadrág..stb. nem értem. Köszi a választ!
2008. nov. 25. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy megjön hamarosan, a korod alapján már nem lenne meglepő. De az orvost akkor se kerüld ki, ha lehetséges! Főleg ha nem múlik de a mensid nem jön meg.
2008. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi még1szer a gyors választ!
2008. nov. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!