Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha minden hónapban...

Normális ha minden hónapban kb.2 hétig vagy még tovább van a menstruációm? Igaz hogy a mennyisége nem túl sok. Legtöbbször elég a tisztasági betét.

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha már több, mint egy éve menstruálsz, akkor ez nem normális. Jó lenne, ha elmennél vele nőgyógyászhoz. Kivizsgál, mert ez nem tűnik normálisnak, akkor sem, ha nem sok a mennyisége.
2008. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok. Amig szedtem a fogamzásgátlót rendszeresen megjött 1 hétig. 28 napos ciklus volt. Most is 28 napos kb. de nem 1 hétig vérzek hanem 2-ig. Nagyon kicsi a mennyisége. Elvileg a nőgyógyász azt mondta hogy ez nem baj. De engem aggaszt a dolog, mivel babát szeretnénk majd, és nem szeretném hogy ez gondot okozzon.
2008. nov. 22. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Előre leszögezem, hogy nem vagyok orvos, nincsen egészségügyis végzettségem.

Ha már legalább 3 hónapja befejezted a fogamzásgátló szedését, szerintem nem normális, és én megnézetném magam egy másik nőgyógyásszal. Jobb félni, mint megijedni. És ezekben a témákban az ember sosem lehet elég óvatos. Ha később nehezen jönne össze a baba, biztos azon rágódnál, hogy mi van, ha ez a gond. Szóval szerintem menj el másik dokihoz. Ha ő sem talál semmit, és azt mondja, hogy nem gond, akkor viszont meg tudsz nyugodni.

2008. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megvárom a köv. mensit, és ha az is ilyen sokáig tart elmegyek egy másik dokihoz és kideritem az okát. Bár reménykedek titkon hoogy már nem is fog megjönni....:-)
2008. nov. 22. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló előtt volt ilyen (vagy hasonló) probléma? Nekem volt, és én pont erre kaptam bogyeszt.


És tényleg én is ajánlom, hogy keress egy másik dokit is. Ilyennel nem szabad játszani.

2008. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!