Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van (megint). A...

Hüvelygombám van (megint). A dokim írt ki kúpot (Mikogal) meg Omicral szájon át szedhető gyógyszert. Használni fog a tabi?

Figyelt kérdés
Valaki szedett már ilyen gyógyszert? És elmúlt tőle hosszabb időre a gomba vagy megis szűnt teljesen?Nekem 2-3havonta előjön sajnos.
2008. nov. 21. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most szedtem ezt a kapszulát és bár nekem mellé Canestent adott a doki, elmúlt egy hét alatt. Nálam úgy volt, hogy a kapszulát nekem is és a páromnak is kellett szednie.

De ha ilyen gyakori nálad ez a probléma, szerintem érdemes lenne homeopátiát és/vagy öblítést is bevetni mellé, mert sajna visszajön a fertőzés :S.

2008. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
a tudomány mai állása szerint ezzel így kell élned és valami vigasz is legyen-állítólag a nők 2/3 -ának gyakori probléma,de mindenkivel nem beszéltem még. :)
2008. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
üdv!nekem is áálandoan viszatér a gombám:( pedig még csak 17 vok de idéig vagy már 10x vtam orvosnál és v 10fajta gyogyszert kaptam de semi sem segitett.idegileg ki vok.nem tom mit lehetne tenni.nekem általában menszesz után jön visza.pedig barátom sincs akitöl viszafertözdthetnék
2008. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elsőnek: nekem a doki nem mondta, hogy a párom is szedje (én a 15dbosat kaptam),mondtam neki hogy ő keni magát canesten krémmel.azt mondta hogy kenje is,nah jó, de medig?? Én 1hétre gondoltam, nah meg persze tünetmentes is és szegénykém kenegeti mgát, de megérti, hogy a férfiak általában tünetmentesek. Hüvelyöblítést használok havonta egyszer 3napig napi 2szer, a dokim azt mondta,akkor amikor ssűrűbb a folyásom, hát igen 1hónapig nem is jött elő, de mikor a párommal szeretkeztünk egy hétvégén vagy 6szor, akkor emgint előjött.Amugy csak 2hetente találkozzok vele, mert 100km van közöttünk, szóval a szex sem gyakori.nem tudok ezzel együttélni :( .Milyen lesz igy ha terhes leszek? Már vélek hogy nem tudom majd kihordani a babát.Még nem alkalmas a gyermekválallás, csak gondolok a jövőre.


utolsónak: Sajnos én is még csak 17vagyok, de 2éve már szenvedek ezzel a gombával és mindig csak kúpot kapok,most adott elsőnek gyógyszert remélem ettől jobb elsz, bár nem hiszem, hajlamos vagyok, ezt a doki is megmondta, és ez van :(

2008. nov. 21. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

én is kb 2éve küzdöm vele szolva nagyon 1 csonakba evezünk akkor azt hiszem. nekem is azt mondta hajlamos vok rá

azt tanácsolta h ne használjak tampont felejtsem el mert az is okozhatja.nagyon nehéz és rossz a betét de muszély vok megszokni

továbbá hogy ne egyek péksüteményeket, csokikat,tortákat ne igyak alkoholt, gyümölcsleveket, szénsavas üditöket

meg diétázzak(pedig nem is vok kövér)

nagyon nehezen viselem már én is

jah a hüvelyöblitésre nekem azt mondta h az hülyeség...nem probáltam még de lehet h ki fogom.

ha gondolod irj provátba hátha kitalálunk vmi jót 1ütt és leküzdjük.

2008. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!