Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méheltávolitás után milyen...

Méheltávolitás után milyen változásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, 3 hete volt egy méheltávolitó mütétem. Az orvosom a menstruacio elmaradását említette csak változásként, kiváncsi lennék olyan nök tapasztalataira akik ezen átestek.

#műtét #mióma #méheltávolitás
2020. márc. 5. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem személyes, de anyukám esett át ezen tavalyelőtt, tehát elsőkézből látom milyen azóta a helyzet. Bár azt leszögezem, hogy ez egyéni lehet,nem biztos, hogy neked is ezek lesznek... és anyum 56 éves...

Állandóan panaszkodik a hőháztartására, egyszercsak hirtelen elönti a víz, és kivetkőzne a bőréből. Könnyebben fogyott, mint azelőtt, le is adott 40 kilót, gondolom a hormonok már nem hátráltatták a diétájában annyira. Gyakran elkapja az idegesség, a depresszió, bár ez anyunál sajátságos is szerintem. Mindenesetre sokkal jobban hajlamos összecsúszni és hisztizni apróságokon. Néha időváltozáskor panaszkodik a hegére és tompa hasfájásra.

2020. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az égadta világon semmit! 44 éves voltam, soha semmilyen változó kori panaszom nem volt. Örültem, hogy nem kell menstruálni és nőgyógyászhoz járni.
2020. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve vették ki a méhemet 31 évesen (folyamatos menszesz miatt). Semmi változás nincs. Petefészkek es a méhnyak is megmaradt, emiatt nem érzek változást az orvos szerint. Szexuális életünk javult, mert nincs állandó vérzésem és a védekezésre sem kell gondolnunk.
2020. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a hazasélettől kicsit tartok azért, nekem csak a petefeszkek maradtak, a teljes mehemet kivették...
2020. márc. 6. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!