Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik babatörlőkendőt használna...

Akik babatörlőkendőt használnak intim törlő helyett, titeket nem csíp?

Figyelt kérdés
Kétszer használtam eddig babatörlőkendőt, de mindkétszer olyan furcsa, meleg, kicsit égető érzésem volt utána. Azt hittem azért, mert valami "baba-adalékot" adnak hozzá. Most viszont olvasom az egyik kérdésnél, hogy sokan használtok ilyet. Nektek nem kellemetlen? Lehet, hogy csak én vagyok mégis allergiás valamelyik adalékra?
2010. júl. 24. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem, soha nem volt gondom vele!

Viszont, nem is tartalmaz allergén anyagot!

Az intim kendővel nincs, ilyen problémád??

Nem lehet, hogy fertőzésed vagy hámsérülés van, és amiatt csíp a kendő?

2010. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, voltam dokinál nemrégiben és mindent rendben talált. Nem tudom jobban körülírni, minthogy amikor megtörlöm magam a babakendővel, furcsa, meleg, kicsit égető érzésem van, de ez pár percen belül nyomtalanul elmúlik.

Intim törlővel még nem tapasztaltam ilyet.

2010. júl. 25. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Használj olyat, ami nem csíp/éget. Mert nyilvánvalóan nem jó, ha tünetet okoz. Lehet, hogy érzékenyebb vagy, esetleg kiszárít.
2010. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem peldaul szeretkezes utan,ha azzal torlom meg akkor szokta csipni, de nem minden esetben.
2010. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!