Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol fajhat minden reggel a...

Mitol fajhat minden reggel a jobb petefeszkem? 15/L

Figyelt kérdés

Minden reggel arra ebredek, hogy faj a jobb petefeszkem. Mikor felkelek az agybol es mozgok egy kucsit, egy ido utan elmulik. Ritkan napkozbe is faj a jobb es a bal is(de foleg a jobb) Olyan erzes mintha be lenne szorulva oda valami, mint a levego. Arra is gondoltam, hogy szoktam a hasamon is aludni, es megnyomhatom, de akkor nem fajna nap kozben is.

Mi lehet az oka?

15/L


2010. júl. 24. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott fájni, ha peteérésem van, de nem hiszem, hogy Neked naponta lenne.

Szólj anyukádnak és vizsgáltasd ki, jobb hamar túl lenni rajta, mintha később galiba lenne belőle.

2010. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az nem a veséd ami mondjuk megfázott?
2010. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Drágám, a petefészked mélyen helyezkedik el ahhoz, hogy pontosan megállapítsd, hogy az fáj-e...ne beszélj butaságokat. Menj el orvoshoz!
2010. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nekem ott elol jobb oldalon faj.
2010. júl. 24. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem a petefészked, hanem a beled, és az éjszaka felgyülemlett gázok miatt fáj. 17/f
2010. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neztem rola kepet, es szinte biztos, hogy a petefeszkem. Kulonben a hasam fajna.
2010. júl. 25. 11:04
 7/11 anonim ***** válasza:
szólj anyudnak először is h fáj és menjetek el házi orvoshoz aztán ő majd eldönti h végülis mivel van a gond, de szerintem is a petefészked lesz. Egyik ismerősömnek is mindig szúrt az egyik oldala aztán kivizsgáltatta kiderült h petefészekcisztája volt. Megúszta egy gyógyszeres kezeléssel.
2010. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ennek van koze, de a huvelyem is nagyon gyakran viszket.
2010. júl. 26. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, van köze hozzá. Azonnal gyereknőgyógyászatra kell mennetek. Ez valamilyen fertőzés, ami valószűleg már a petefészkedre és/vagy a méhedre is ráhúzódótt. Nem vicces, mert bármilyen gyulladás végleges meddőséget okozhat. Egy percig se várjatok tovább.
2010. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet, hogy petefészek gyulladásod van, nekem is sokszor előfordult régebben. Akár 2-3 hétig is fájt, különösen tele hólyaggal és a végén már azt hittük vakbélgyulladásom van, úgy eldurvult. Aztán már úgy volt, hogy orvoshoz megyünk, de anyukámnak eszébe jutott, hogy petefészek gyulladás is lehet, cickafarkfű teát ittam, ami nagyon jó nőgyógyászati problémákra, és már az első bögre után éreztem, a hatását, nem is mentem orvoshoz a későbbiekben sem, hanem mindig ilyen teát ittam, eddig mindig használt!
2010. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!