Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez kihathat a későbbi szexuáli...

Ez kihathat a későbbi szexuális életemre? Mit lehet tenni? Aggaszt a dolog.

Figyelt kérdés

Szóval a nemiszervemhez egész közel (a csiklótól egy 0,5-1cm-re) van egy szemölcsöm.Elég "magas" szóval könnyen bele lehet kapni.

Még nem volt barátom és most sincs,tehát még nem aktuális a dolog,de tartok tőle,hogy egy-egy hevesebb,vadabb szeretkezésnél megsérülhet a szemölcs.

Gondoltam arra is,hogy le kéne szedetni,de sajnos arról is hallottam olya,hogy valaki belehalt:( Másrészt anyuval is kínos lenne erről beszélni.Arról nem beszélve,hogy nem szívesen mutogatnám a puncimat 2 dokinak is (először ugye megvizsgálja a bőrgyógyász és ha le lehet szedni,akkor ír róla papírt és azzal kell elmenni a sebészetre).


Ti mit gondoltok erről?

Mennyire veszélyes a szemölcs leszedetés?

Mit csináljak?Várjak pár évet és legfeljebb akkor elmegyek orvoshoz,leszedetni?

15/L


2010. júl. 22. 07:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem szed le szemölcsöt, a bőr- és nemibeteg gondozóban foglalkoznak ilyennel, mint már egyszer írtam.
2010. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A doki nem azért van ott, mert élvezi, ha nézegeti a puncidat, csak segíteni akar. De csak úgy tud, ha látja is a puncidat.
2010. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na mi lett, beszéltél anyuddal?
2010. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Elmeséltem neki,hogy elég zavar és hogy már bele is kaptam törölközéstől és félek,nehogy valami baj legyen.Mondtam,hogy jó lenne ha leszedetnénk.

Azt mondta majd kérünk időpontot az orvoshoz.Csak az a baj,hogy az itteni kórházba olyan listák vannak...2-3hónapra kapnak időpontot az emberek.Azért remélem szerencsém lesz és hamar kapok időpontot.

2010. júl. 23. 13:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Jó, van, ügyi vagy! :) Bátorság! Hidd el, megkönnyebbülsz majd, ha nem lesz ott!
2010. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász dönti el, mit kell csinálni vele. Lehet, hogy ő is bőrgyógyászhoz küld vagy sebészetre, de lehet, hogy nem. A nemi szerveknél lévő szemölcs kicsit más.

Először speciális lötyivel próbálják kezelni.

Mondjuk attól is függ, pontosan hol van, milyen fajta.

2010. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem a combom tövében van egy hatalmas anyajegy.

Rendes bugyit nem is nagyon tudok felvenni mert vágja, franciát hordok. Strandra is félve mentem, főleg az első együtt létkor a barátommal..nagyon nehezen nyíltam meg amúgy is mindig szégyellős vagyok. De nem volt belőle probléma, odafigyeltem én is meg a barátom is, hogy ne sértsük meg. Én majd leakarom vetetni, csak legyek 18 :)

17/L

2010. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nagy anyajegyem, csak nekem a hajam tövénél, és én a fésűvel akadtam el mindig. Elmentünk az illetékes orvoshoz, és 3hétre "megműtöttek". 10perc se volt az egész, helyi érzéstelenítést kaptam, és egyáltalán nem éreztem semmit./hónapig utánna kerülni kellett a tűző napot, és elég hamar meggyógyult.
2010. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

3hétre rá

Bocsi, kimaradt.

Remélem segítettem.Ne félj tőle, az orvosoknak ez már rutinműtét.

2010. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!