Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez kihathat a későbbi szexuáli...

Ez kihathat a későbbi szexuális életemre? Mit lehet tenni? Aggaszt a dolog.

Figyelt kérdés

Szóval a nemiszervemhez egész közel (a csiklótól egy 0,5-1cm-re) van egy szemölcsöm.Elég "magas" szóval könnyen bele lehet kapni.

Még nem volt barátom és most sincs,tehát még nem aktuális a dolog,de tartok tőle,hogy egy-egy hevesebb,vadabb szeretkezésnél megsérülhet a szemölcs.

Gondoltam arra is,hogy le kéne szedetni,de sajnos arról is hallottam olya,hogy valaki belehalt:( Másrészt anyuval is kínos lenne erről beszélni.Arról nem beszélve,hogy nem szívesen mutogatnám a puncimat 2 dokinak is (először ugye megvizsgálja a bőrgyógyász és ha le lehet szedni,akkor ír róla papírt és azzal kell elmenni a sebészetre).


Ti mit gondoltok erről?

Mennyire veszélyes a szemölcs leszedetés?

Mit csináljak?Várjak pár évet és legfeljebb akkor elmegyek orvoshoz,leszedetni?

15/L


2010. júl. 22. 07:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szedesd le! Egyrészt szétterjedhet, mársrészt megfertőzöd vele a partneredet. Bőr-és nemibeteg gondozóba kell menni ilyennel, ott helyben megoldják, nem kell több helyre menni. Belehalni? Ezt a hülyeséget honnan vetted? :))) Egy helyi érzéstelenítéses szemölcs levételbe??? Te se gondolod komolyan...
2010. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És hogy mondjam el anyunak?Mikor lenne érdemes megcsináltatni?Utána mit nem lehet csinálni (pl.strandolni x ideig?! sttb.)?

Egyébként papám szomszédja mesélte,hogy egyik rokonuk levetette a szemölcsét és elvérzett közben.

2010. júl. 22. 07:58
 3/19 anonim ***** válasza:
:P Odamész anyuhoz és mondod, hogy zavar a szemölcs, mert dörzsöli a fehérnemű akármi...nem kell túlkombinálni...
2010. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"Anyu, el kéne mennem bőrgyógyászhoz, mert van a csiklóm mellett egy szemölcs. Elkísérsz?"

Minél előbb, annál jobb, mivel a szemölcs terjed.

Azt, hogy mit kell csinálni utána majd elmondják.

Az elvérzéses dolog meg hülyeség.

2010. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na jó.Szerintem összeszedem magam és ma este elmondom neki.Ma úgy is csak ketten leszünk itthon!
2010. júl. 22. 08:08
 6/19 A kérdező kommentje:
És az fájni fog,amikor leszedik?
2010. júl. 22. 09:15
 7/19 anonim ***** válasza:
Helyi érzéstelenítésben csináljak, úgyhogy nem hiszem. Bizonyára nem kellemes, de hamar túl leszel rajta.
2010. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem bőrgyógyászhoz, és nem sebészetre, hanem nőgyógyászhoz (gyerek nőgyógyászhoz - vannak nő nemű orvosok is), bár ritkábbak, ha pesti vagy, mázlid van, mert itt biztosan találtok, ha nem akarsz férfinek levetkőzni). De bazi gyorsan, mielőtt még elterjed. Ráadásul elkapható, eszedbe ne jusson így lefeküdni valakivel.


Szemölcsleszedésbe még senki nem halt bele. Mekkora szemölcs lehetett, ha elvérzett? Ha elvágod az ujjad, attól sem vérzel el.


Ráadásul ha szerencséd van, megúszod valami lötyivel, amitől elmúlik.


Ha mégis férfi orvoshoz mész, akkor sincsen félni valód, naponta legalább 20-30 ilyet lát.

2010. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Először tuti parázni fogok a nőgyógyásztól,és nem is Pesti vagyok (Heves megyei).Szerintem ahhoz fogunk menni akihez anyum is jár,nem szimpi nekem,de hát ez van.Túl leszek rajta és kész.Remélem kell majd gyakran járnom oda.

2010. júl. 22. 10:35
 10/19 A kérdező kommentje:
De akkor a nőgyógyász szedi majd le?
2010. júl. 22. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!