Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a Breast Success...

Milyen a Breast Success mellnagyobbító kapszula?

Figyelt kérdés
Ma találtam a neten és az, ami le van írva róla, elég pozitív( természetes anyagokból készült-csupa gyógynövény, nincs különösebb mellékhatása, nem káros, nem okoz testsúlynövekedést, viszonylag rövid idő alatt hat), bár az ára elég borsos. Szerintetek tényleg nem ártalmas és segít? vagy ez az egész mese habbal?
2008. nov. 19. 00:52
 1/3 anonim válasza:

Szia.

A helyzet az hogy én három hete szedem ezt a kapszulát de az ég világon semmi hatása nincs azon kívül hogy irgalmatlan sokat büfögök tőle. A melleim még csak nem is feszülnek nemhogy nőttek volna...kezdek nagyon szkeptikus lenni a termékkel kapcsolatban. Én már ott tartok, hogy a sebészkés, na az tuti eredményt hoz!:-) Igaz jó drága de legalább nem kidobott pénz az ablakon.

2008. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtál.Igazából én is erre gondoltam. Mármint h mese, szal nem tartom valószínűnek h pár kapszula csodát képes tenni:) de amúgy azt is olvastam róla, hogy 3 heti szedés után még nem annyira látszik eredmény, 2-3 hónapot javasolnak :)
2008. nov. 19. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
semilyen!mert akkor már lenne pénisz nagyobbító,meg csikló hosszabbító,meg zacskó szűkítő,stb,stb.az egész csak pénz kidobás.
2008. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!