Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nagyobb az egyik mellem...

Mitől nagyobb az egyik mellem mint a másik?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és az egyik mellem nagyobb mint a másik látványosan ... ! amúgy sincsenek nagy melleim de aggaszt, hogy ha még nő a mellem akkor egyik 2x akkora lesz mint a másik történhet ilyen? Olyan lehetséges hogy a mellem megáll a növekedésben? (ütés éri vagy bármitől?) amúgy hallottam már sok embertől hogy a nők többségének nagyobb az egyik mint a másik... mert azon az oldalon a mellizmok erősebbek stb igaz ez?
2008. nov. 18. 21:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Egy nőnek sem egyforma a két melle. Valakinek jobban látszik a különbség, valakinek kevésbé. Nem lehet tudni, mitől van. (Amikor elkezdett nőni, én még a dokitól is megkérdeztem, normális-e). Igen ez így normális. Kérdezd meg anyukádat is.
2008. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyobb a bal mellem, mint a jobb. Az a gáz, hogy áltlában a melltartóim jók a jobb mellemre, de a bal már ki akar esni belőlük:-(
2008. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha most nő, akkor csak az egyik előbb kezdte.

Később valószínűleg csökkenni fog a különbség.

2008. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fogod elhinni,de ugyanilyen "problémám" van nekem is! 14 éves vagyok,és az egyik mellem sokkal kisebb mint a másik,és pont az a kisebb amelyiket pár évvel ezelőtt elég jól beütöttem. És én is megijedtem,hogy esetleg megáll emiatt a növésben. Nem tudom igazából még én sem kaptam rá igazi választ,ezért továbbra is van bennem aggodalom. Remélem Neked ír valaki erre valami jó választ! :)) Légyszi ha tudsz írj! :D szia
2008. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!