Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactacyd intim lemosó. Használ...

Lactacyd intim lemosó. Használjuk vagy sem? Nekem a nőgyógyászom ajánlotta mindennapi használatra. Jól teszem ha használom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kb. 1 hétig használtam intim mosakodó gélt, de kiszáradt tőle a bőröm...

Üdv.

2008. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt használom, de nekem is vannak fenntartásaim. Az az igazság, azért használom, mert szappannal, vagy más tisztálkodó szerrel nem merem ott mosni, tehát marad ez. Állítólag helyre állítja a hüvely Ph értékét, de szerintem is szárít egy kicsit.
2008. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Sába intim szappant (de kizárólag az illatmenteset). Évek óta használom, és nekem nagyon bevált. Gyógyszertárban kapni.
2008. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
Hetente 1-2 alkalommal, de ne naponta
2008. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a Lactacyd, én ezt szoktam használni. De még jó a nivea intim lemosólya is, ha gondolod próbáld ki azt is, vagy a Doveot.
2008. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A lactacyd nem rossz dolog, de hosszú távon sokat árthat. Túl erős. 2-3 naponként fél dl vegyes virágméz, fél dl nem tartós tej + még egy kicsi víz és ezzel kell öblögetni! - lehet kívül - belül. Ha valami fertőzés áll fent, akkor havonta egyszer, vagy igény esetén, de nem sűrűn lehet bele tenni még pár csepp (2-3) teafaolajat és ezt belső öblögetésre (hüvely) nagyon jó. Kívülről lehet többször is teafaolajat tenni bele, de csak panasz (viszketés ..) esetén! Ez egy természetes mód és nagyon jó! Sokak azért nem esnek teherbe, mert nem tapad meg a hímivarsejt és lehet ilyen egyszerű dologgal meg lehet oldani, mert ezt semmilyen nőgyógyászati vizsgálat nem mutatja ki! Gyógynövényes teákkal lehet fertőtleníteni a húgyhólyagot és akkor mát tuti, hogy minden rendben lesz!
2008. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Bocs, hogy OFF-olok, az utolsó válaszolót megkérhetném, hogy adjon egy honlap címet, ha van, ahol ezeknek a gyógynövényeknek utána lehetne nézni? Mert engem nagyon érdekelne abból az okból, amit leírt.

Előre is megköszönöm!. T.

2008. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Sajnos az interneten nem tudom hol lehet ennek utána nézni. Keresd fel a hozzád legközelebb (lehetőleg jó) természetgyógyászt! A tea nevét nem tudom, de ezek vannak benne: apróbojtorján, babhüvely, bodzavirág, borsmentalevél, cickafarkfű, csalánlevél, kőhárslevél, nyírfalevél, mezei zsurló. - ezek alapján lehet egy gyógynövény szaküzlet is tud segíteni. Ez a tea hólyaghurut, felfázás, vesekő ellen használhat!
2008. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Dove-ot tudom ajánlani, kb 600-700 Ft , pumpás tehát kényelmes kiszerelés, kellemes illata van és kicsit sem szárít, mint a L. szerintem ilyet használj! :-)
2009. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!