Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy amikor...

Mitől lehet az hogy amikor pisilek akkor nagyon csíp és utána is kb.10-15 percig.2-3 napja van. Lehet felfáztam?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül felfázás, kidörzsölhette: új fehérnemű, papír; új mosószer stb.

A felfázás esetleg, más tűnet pl. gyakori vizelési inger?

2008. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz mert nagyon sokszor járok wc-re pedig nem is kel.Akkor ezek szerint fel fáztam
2008. nov. 18. 14:53
 3/6 anonim válasza:

Szia! nekem is volt ilyen gondom, csak én már nem bírtam! nem fáj a veséd? le tudsz hajolni? könnyen mozogsz? írtad hogy sűrűn kell pisilned, de csak inger vagy sikerül is??

nekem ilyen gondjaim voltak és nem tudtam pisilni pedig folyamatosan az volt az érzésem hogy mindjárt összepisilem magam! fordulj orvoshoz! nekem gennyes volt a vizeletem és gyulladt a szervezetem! ne játssz vele mert majdnem ki kellett venni a méhemet sőt a szomszédomét el is távolították! irány a doki!

2008. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt egy pár hete, felfázás.. kellemetlen, de nekem orvos felírt rá egy port, a gyógyszertárban kiváltottam, és 1-2 nap múlva nem volt már semmi gondom.
2008. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma például nem fájt nem tudom mért de egyik nap fáj másiknap pedig nem és már voltam felfázva és akkor se ülni se feküdni semmit nem tudttam csinálni.Nem ehet esetleg hogy a wc papír vagy túl erősen töröltem meg és felsértettem?
2008. nov. 19. 13:39
 6/6 anonim válasza:
ilyenem nekem is volt de nem felfázás hanem bacik okozták és antibiotikumot kellett szednem. tanulság: a srác mindig mosson kezet sex előtt.
2009. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!